Cyber Rekin [ Sharkee ]
Grand Theft Auto <<<Fan Club GOLa>>> cz.1 Gdzie amerykański sen umiera...
Tak wiem, wiem. Chyba każdy kto mnie choćby trochę zna, wie że jestem wielkim fanem GTA. Bardzo dużo wiem o GTA, a jeśli czegoś nie wiem to się dowiem. Wątpię żeby obeszło się bez otwartej lub skrytej krytyki tego wątku, ale nie pierwszy raz ktoś mnie po prostu zjechał na tym forum, dla tego nie będę się tym przejmował.
To jest wątek dla fanów, zapaleńców, znawców i wielbicieli GTA jak też dla ludzi którzy mają jakiś problem z grą. Zawsze będę się starał rozwiązać jakiś problem, a jeśli nie ja to jakiś inny user.
Proszę wpisywać się do karczmy, ja pierwszy:
1. Cyber Rekin
Nie ma karczmy bez regulaminu, oto i on:
1. Nie używamy wulgarnego słownictwa.
2. Nie obrażamy się nawzajem.
3. Nie spamujemy (Uwaga, bo nie każdy zna znaczenie zwrotu spam).
4. Jeśli masz podać mnie lub ten wątek krytyce, możesz to zrobić ale najlepiej jeśli naciśniesz Ignoruj wątek. Tak będzie lepiej dla ciebie i mnie.
To wszystko. Nie wykluczam możliwości że o czymś zapomniałem, albo że pominąłem jakiś szczegół, mniej lub bardziej istotny. Nie ma się czym martwić lub bulwersować ponieważ każdy uczy się na swoich i innych błędach :-)
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Może nie każdy zauważył, ale gdy, np. dorwiemy jakiś super samochód, rzadko spotykany to nagle jest go pełno na ulicach w GTA. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego tak jest?
Pirat099 [ Vito Scaletti ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9411928&N=1