GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

System

05.04.2010
19:33
[1]

Rollnikstones [ Pretorianin ]

System

Sprawa wygląda następująco.Miałem na C: zainstalowany system,ale go zaniedbałem,zeżarły go wirusy i się go nie da wcale uruchomić.Bez usunięcia tego pierwszego został zainstalowany drugi na E:.Działa,ale też jest trochę zaśmiecony i bardzo wolno działa.Zastanawiam się co mam zrobić,usunąłbym oby dwa i zainstalował od nowa jeden system,ale płyty nie mam i nie wiem co zrobić.Co się stanie jeśli odpalę format partycji z dyskiem C: albo E: z Windowsa w moim komputerze.Co mam zrobić ?


System - Rollnikstones
05.04.2010
20:07
[2]

Rollnikstones [ Pretorianin ]

UPnę

05.04.2010
20:15
[3]

kong123 [ Legend ]

Zdobądź płytę i daj format partycji C i E - takie szacher macher z systemem nie wróży nic dobrego - gdy raz zrobiłem niemal tak samo to skutkiem okazała się konieczność formatowania całego dysku. Możesz jeszcze spróbować sformatować partycję C - jeśli na E masz system to powinien działać dalej, ale co do stabilności to nie ma pewności.

05.04.2010
20:31
[4]

Rollnikstones [ Pretorianin ]

Kong - masz rację tyle,że za późno to sobie uświadomiłem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.