
Elegancki_Pan [ Centurion ]
Borderlands PC - gamespy problem
no właśnie...
proszę o pomoc, zarejestrowałem się na gamespy, gra oczywiście oryginalna, ale po próbie
połączenia wyskakuje komunikat, że usługa nieaktywna itp.
co robię źle ? i czym dokładnie jest gamespy id - to login, mail czy jak ? za pomoc z góry dziękuję;