GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kilka pytań odnośnie warbanda..?

05.04.2010
19:05
smile
[1]

fubu35 [ Konsul ]

Kilka pytań odnośnie warbanda..?

Mam kilka pytań dotyczących M&B warband..
1.Co jest noego w warbanddzie czego niema w zwykłym M&B oprócz grafy i animacjii walki oraz multi?
2.Czy będą mody?
3.Cena?

05.04.2010
19:07
[2]

BlackBolt [ Senator ]

https://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=2485&k=mount-blade-warband

05.04.2010
19:24
smile
[3]

fubu35 [ Konsul ]

Dzięki za cene..ale ja chcę wiedzieć dokładnie co noewego ...:)

05.04.2010
19:26
smile
[4]

BlackBolt [ Senator ]

To przeczytaj informacje, które podane są w linku.

05.04.2010
19:34
[5]

Choke [ Lets do this! ]

W warbandzie jest możliwość gry przez sieć?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.