GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wywiad z Januszem Programistą

05.04.2010
18:51
smile
[1]

Thiefunny [ Pretorianin ]

Wywiad z Januszem Programistą

Hejka,

W nawiązaniu do .
Bardzo zaintrygował mnie pojawiający się w ww. przeglądzie na chwilę Janusz Programista, który bardzo się boi kamery.

Chciałbym zobaczyć z nim wywiad, a Wy???
Kto jest zainteresowany wywiadem z tą zagadkową postacią, Januszem Programistą, niech się wpisuje poniżej!

Pozdro,
Thiefunny

05.04.2010
18:51
[2]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

daj spokój

05.04.2010
18:54
smile
[3]

DJ Pinata [ Subterranean ]

05.04.2010
18:55
[4]

czesmaster [ Chor��y ]

Moim zdaniem Pan Janusz jest czlowiekiem wysokiej kultury osobistej, doda, jolanta rutowicz czy szymon majewski wiele by sie mogli od niego naucczyc

05.04.2010
18:59
smile
[5]

Caine [ Legend ]

Pan Janusz Programista jest widywany na podkrakowskich błoniach :>

05.04.2010
18:59
smile
[6]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

O rly?! To on istnieje naprawdę?!

05.04.2010
19:00
smile
[7]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Może to ten

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.