GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kilka pytań nokia n95

05.04.2010
18:00
[1]

Seqi [ Junior ]

Kilka pytań nokia n95

Witam! Mam pare pytań dotyczących noki n95. Po pierwsze, czy można wgrywać mapy do komorki, które zostaly pobrane z PC, czy musza byc one bezposrednio sciagniete na komorke. Po drugi, jaki symbian ma nokia n95. To na razie tyle, moze w najblizszym czasie bede mial jakies nowe pytania. Z gory dzieki i pozdrawiam :)

05.04.2010
18:08
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Symbian 9.2 (S60v3).
Mapy możesz ściągnąć na PC, ale oczywiście żeby je zainstalować muszą być w wersji na ten rodzaj systemu operacyjnego, jaki masz w komórce.

05.04.2010
18:08
smile
[3]

kong123 [ Legend ]

Mapy chyba można zgrywać z PC ale dla pewności poczytaj:



A co do Symbiana to wyposażony jest w Symbian OS, wersja 9.2 - więcej na:

05.04.2010
18:13
[4]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Co do map to Nokia od jakiegoś czasu udostępnia mapy gps do swoich telefonów za darmo. Do wyboru są mapy do wszystkich krajów europejskich i wielu innych:)
No i co najważniejsze z map można bez problemu korzystać w trybie offline i offgps ;)

A same mapy wgrywa się przez oprogramowanie Ovi Nokia Suite zainstalowane na pc.

05.04.2010
18:27
[5]

Caine [ Legend ]

mapy Nokii są darmowe; ale nawigacja jest bezpłątna tylko dla wybranych modeli, głównie tych najnowszych

05.04.2010
18:30
[6]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

no niby do wybranych najnowszych, oficjalna lista to:

Compatible devices: Nokia X6 32GB, Nokia X6 16GB, Nokia N97 mini, Nokia N97, E72, E55, E52, Nokia 6730 classic, Nokia 6710 Navigator, Nokia 5800 Xpressmusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 5230.

ale na mojej 5530 dziala tez idealnie i bez problemu :)

05.04.2010
18:34
[7]

siwy346 [ addicted to music ]

ale na mojej 5530 dziala tez idealnie i bez problemu :)

Twoja 5530 to też dosyć nowa konstrukcja, a N95 to stary trup :P

Proponuje coś co na N95 będzie działać w miarę dobrze typu Garmin czy Tomtom

Edit: Przy czym Garmin działa z wbudowanym odbiornikiem, a TomTom nie za bardzo - chociaż mogę nie pamietać za dobrze :P

05.04.2010
18:40
[8]

Seqi [ Junior ]

Dzięki wszystkim za pomoc, bardzo mi pomogliscie :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.