GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie o wyświetlacz (dotykowy)

05.04.2010
17:49
[1]

maciejkami [ Pretorianin ]

pytanie o wyświetlacz (dotykowy)

witam.
mam sony ericssona p1i
i mam zniszczony ekran (patrz zdjecie obok)
na razie nie mam tyle kasy zeby go wymieniac (kosz wyswietlacza ok. 250zł)
a "dotykowość" nie dziala
pomyslalem ze moze jak zdejmę przód obudowy (razem z szybką) to ekran bedzie działał.
co wy o tym myslicie??
bedzie dzialalo czy musze koniecznie wymieniac wyswietlacz??
z gory dziekuje za odp.


pytanie o wyświetlacz (dotykowy) - maciejkami
05.04.2010
17:52
[2]

miguel1995 [ Konsul ]

Jak wyświetlacz się nie wylał to być może pomoże ale w tedy będzie bardzo łatwo go uszkodzić :P

05.04.2010
17:54
smile
[3]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Wow, ale żeś go dobił... ja bym radził płacić 2 i pół stówy niż ryzykować. P1 jest jeszcze nie taki tani :)

05.04.2010
18:04
[4]

maciejkami [ Pretorianin ]

to jak próbowac czy nie??
bo teraz juz sam nie wiem

05.04.2010
18:09
[5]

miguel1995 [ Konsul ]

Lepiej nie może to coś pomóc ale wyświetlacz może być jak już pisałem bardzo podatny na uszkodzenia , ale może być też wytrzymały :P nie wiadomo ale możesz pogorszyć sprawę idź jutro lepiej do komisu i się zapytaj , nie ryzykuj .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.