maciejkami [ Pretorianin ]
pytanie o wyświetlacz (dotykowy)
witam.
mam sony ericssona p1i
i mam zniszczony ekran (patrz zdjecie obok)
na razie nie mam tyle kasy zeby go wymieniac (kosz wyswietlacza ok. 250zł)
a "dotykowość" nie dziala
pomyslalem ze moze jak zdejmę przód obudowy (razem z szybką) to ekran bedzie działał.
co wy o tym myslicie??
bedzie dzialalo czy musze koniecznie wymieniac wyswietlacz??
z gory dziekuje za odp.
miguel1995 [ Konsul ]
Jak wyświetlacz się nie wylał to być może pomoże ale w tedy będzie bardzo łatwo go uszkodzić :P

wojtul [ Generaďż˝ ]
Wow, ale żeś go dobił... ja bym radził płacić 2 i pół stówy niż ryzykować. P1 jest jeszcze nie taki tani :)
maciejkami [ Pretorianin ]
to jak próbowac czy nie??
bo teraz juz sam nie wiem
miguel1995 [ Konsul ]
Lepiej nie może to coś pomóc ale wyświetlacz może być jak już pisałem bardzo podatny na uszkodzenia , ale może być też wytrzymały :P nie wiadomo ale możesz pogorszyć sprawę idź jutro lepiej do komisu i się zapytaj , nie ryzykuj .