GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nero - problemy z nagraniem audio

05.04.2010
17:48
smile
[1]

xion [ Żołądkowa Gorzka ]

Nero - problemy z nagraniem audio

Witam, jak na zdjeciu > Mial ktos podobne problemy? Zadnej mp3 nie moge nagrac.
System - Windows 7

Mniejsza przeinstaluje i zapuszcze mu aktualizacje, moze to cos pomoze. Dzieki ;)


Nero - problemy z nagraniem audio - xion
05.04.2010
18:01
[2]

vlodek2532 [ Senator ]

zrób reinstall

05.04.2010
18:01
smile
[3]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Użyj imgburn.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.