
xion [ Żołądkowa Gorzka ]
Nero - problemy z nagraniem audio
Witam, jak na zdjeciu > Mial ktos podobne problemy? Zadnej mp3 nie moge nagrac.
System - Windows 7
Mniejsza przeinstaluje i zapuszcze mu aktualizacje, moze to cos pomoze. Dzieki ;)
vlodek2532 [ Senator ]
zrób reinstall

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Użyj imgburn.