GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co lepsze?

05.04.2010
17:12
smile
[1]

Jestem Hardcorem [ Junior ]

Co lepsze?


czy

05.04.2010
17:17
[2]

Leon86 [ PREDATOR ]

Trochę chyba nie taki dział:-/

Zależy co bardziej wolisz, obie gry są fajne ale jak dla mnie to Stalker ma lepszy klimat a CoD świetny tryb multi. Tryb singleplayer obie gry mają fajny, ale jak dla mnie lepszy ma Stalker. Ale to jest moje zdanie.

05.04.2010
17:19
[3]

zoloman [ Legend ]

a CoD świetny tryb multi

W który pogra sobie chyba z botami. Jasne, że Stalker, a nie jakiś przedpotopowy CoD, o którym już nikt nie pamięta.

05.04.2010
17:20
[4]

wimaas [ Legionista ]

Zależy czy wolisz normalne FPS czy raczej z domieszką klimatu:) Osobiście zarówno Cod jak i Stalker przypadły mi do gustu. Stalker ma swój klimat, który nie wszystkich przekonuje, to co wybierzesz zależy od tego co Cie interesuje.

05.04.2010
17:25
smile
[5]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

CoD 2. Teraz w większości są tam sami polacy(mówię o multi). Pełno polskich klanów,servów itp.

05.04.2010
17:25
smile
[6]

Jestem Hardcorem [ Junior ]

Dzięki.Też myślę że Stalker lepszy.

"Trochę chyba nie taki dział:-/"
Sorki,ale nowy na forum jestem i jeszcze nie wiem dokładnie o co chodzi.
"CoD 2. Teraz w większości są tam sami polacy(mówię o multi). Pełno polskich klanów,servów itp."
No to żeś mnie zachęcił teraz trochę do CoDa:D

05.04.2010
18:12
[7]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

CoD2 świetne multi i singiel. Na pewno będziesz zbierał baty na początku, ale jeśli się nie poddasz to znajdziesz miejsce dla siebie. To 3 najpopularniejsza gra w XF jeśli chodzi o czas gry i 6 jeśli chodzi o kupno.

05.04.2010
19:56
[8]

kuba1711 [ Pretorianin ]

Ja bym wybrał Stalkera. Niesamowity klimat, który wbija w fotel. Osobiście nie przepadam za klimatami II wojny światowej. Ale bierz co wolisz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.