
Jestem Hardcorem [ Junior ]
Co lepsze?
czy
Leon86 [ PREDATOR ]
Trochę chyba nie taki dział:-/
Zależy co bardziej wolisz, obie gry są fajne ale jak dla mnie to Stalker ma lepszy klimat a CoD świetny tryb multi. Tryb singleplayer obie gry mają fajny, ale jak dla mnie lepszy ma Stalker. Ale to jest moje zdanie.
zoloman [ Legend ]
a CoD świetny tryb multi
W który pogra sobie chyba z botami. Jasne, że Stalker, a nie jakiś przedpotopowy CoD, o którym już nikt nie pamięta.
wimaas [ Legionista ]
Zależy czy wolisz normalne FPS czy raczej z domieszką klimatu:) Osobiście zarówno Cod jak i Stalker przypadły mi do gustu. Stalker ma swój klimat, który nie wszystkich przekonuje, to co wybierzesz zależy od tego co Cie interesuje.

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
CoD 2. Teraz w większości są tam sami polacy(mówię o multi). Pełno polskich klanów,servów itp.

Jestem Hardcorem [ Junior ]
Dzięki.Też myślę że Stalker lepszy.
"Trochę chyba nie taki dział:-/"
Sorki,ale nowy na forum jestem i jeszcze nie wiem dokładnie o co chodzi.
"CoD 2. Teraz w większości są tam sami polacy(mówię o multi). Pełno polskich klanów,servów itp."
No to żeś mnie zachęcił teraz trochę do CoDa:D
HR@BIA [ czynmy dobro ]
CoD2 świetne multi i singiel. Na pewno będziesz zbierał baty na początku, ale jeśli się nie poddasz to znajdziesz miejsce dla siebie. To 3 najpopularniejsza gra w XF jeśli chodzi o czas gry i 6 jeśli chodzi o kupno.
kuba1711 [ Pretorianin ]
Ja bym wybrał Stalkera. Niesamowity klimat, który wbija w fotel. Osobiście nie przepadam za klimatami II wojny światowej. Ale bierz co wolisz.