wrobeloo [ Legionista ]
Problem z Ea Download Manager
Mam problem z rejestracja sie na konto e download manager . nie posaidam jeszcze klucza do gry. niewiem czy jest potrzebny przy rejestracji .
wrobeloo [ Legionista ]
pomożecie Czy nie ??!!!!!!!!
Soulcatcher [ end of winter ]
Konto możesz zarejestrować bez gry. Potrzebujesz tylko działający adres email.
Klucz powinieneś dostać na tego emaila.
W moim wypadku to działa tak że mam konto na EA. jak kupuję grę w do downladu ti w chwili zakupu loguję się na to konto i wtedy jak zapłace w download managerze grze mi się pojawia. Nie potrzebuję klucza, gdyż gar jest przypisana do konta w chwili zakupu.
wrobeloo [ Legionista ]
zobacze założe nowe konto na meilu i zobacze jeszcze raz .
wrobeloo [ Legionista ]
to nic nie dało . ciągle wywala mnie spowrotem. dla przypomnienia zakladam konto na podam adresie i wchodze w zakladke akywacja i daje zaloz nowe konto .
wrobeloo [ Legionista ]
pomocy !!!!!!!!!
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Nie trzeba żadnego klucza do gry tak się składa że wczoraj sam się rejestrowałem to ci opiszę w krokach co musisz zrobić:
1.Rejestrujesz się tu:
2.Ściągasz Ea Download Manager
3.Logujesz się na Ea Download Manager
4.W zakładce "aktywacja" wpisujesz kod do gry no i ci się powinna zacząć ściągać.
Tyle