GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Ea Download Manager

05.04.2010
16:52
[1]

wrobeloo [ Legionista ]

Problem z Ea Download Manager

Mam problem z rejestracja sie na konto e download manager . nie posaidam jeszcze klucza do gry. niewiem czy jest potrzebny przy rejestracji .

05.04.2010
16:59
[2]

wrobeloo [ Legionista ]

pomożecie Czy nie ??!!!!!!!!

05.04.2010
17:02
[3]

Soulcatcher [ end of winter ]

Konto możesz zarejestrować bez gry. Potrzebujesz tylko działający adres email.
Klucz powinieneś dostać na tego emaila.

W moim wypadku to działa tak że mam konto na EA. jak kupuję grę w do downladu ti w chwili zakupu loguję się na to konto i wtedy jak zapłace w download managerze grze mi się pojawia. Nie potrzebuję klucza, gdyż gar jest przypisana do konta w chwili zakupu.

05.04.2010
17:06
[4]

wrobeloo [ Legionista ]

zobacze założe nowe konto na meilu i zobacze jeszcze raz .

05.04.2010
17:10
[5]

wrobeloo [ Legionista ]

to nic nie dało . ciągle wywala mnie spowrotem. dla przypomnienia zakladam konto na podam adresie i wchodze w zakladke akywacja i daje zaloz nowe konto .

05.04.2010
17:23
[6]

wrobeloo [ Legionista ]

pomocy !!!!!!!!!

05.04.2010
17:48
[7]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Nie trzeba żadnego klucza do gry tak się składa że wczoraj sam się rejestrowałem to ci opiszę w krokach co musisz zrobić:

1.Rejestrujesz się tu:
2.Ściągasz Ea Download Manager
3.Logujesz się na Ea Download Manager
4.W zakładce "aktywacja" wpisujesz kod do gry no i ci się powinna zacząć ściągać.

Tyle

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.