GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Modern Warfare 2 - "problem" w multi

05.04.2010
16:49
[1]

polak111 [ Legend ]

Modern Warfare 2 - "problem" w multi

Witam, odpaliłem sobie dziś MW 2 Multi, aby sobie popykać. Wchodzę na serwer, nagle zauważam, że biegam znacznie szybciej, na ekranie zaraz po starcie rundy, wyświetlił mi się napis, abym zdobył jakiś dodatek do PD. Zaczynam grać. Nadal mi coś śmierdzi, bo runda startowała ze 4 razy, biegam znacznie szybciej i nie tylko ja. W końcu ustrzeliłem jakiegoś typa i nagle z 61lvl przeskoczyłem od razu na 70lvl. Pytam się siebie WTF?! Wyszedłem z serwera, aby nie grać w ten shit, bo jeszcze się okaże, że cheatowałem, skoro mój level tak wysoko skoczył i to z niczego. Aha, no i to był zwykły DM Drużynowy.

Wie ktoś czemu mi tak skoczył ten level?

05.04.2010
17:03
[2]

lostfan15 [ Konsul ]

Też tak wczoraj miałem. Z 38. zrobił się 70 lvl. Dlaczego? Sam jestem ciekaw. I to nie tylko mi się tak stało, tylko wszystkim którzy w tym czasie ze mną grali.

05.04.2010
19:04
[3]

BlackBolt [ Senator ]

Hackowane serwery. Jak nie pograliście za długo, to nic nie powinno się stać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.