
miki000 [ Legionista ]
watchmen part 1 multilancher
mam problem bo po odpaleniu watchmen pojawia mi się coś że"Wystąpił problem z aplikacją MultiLauncher i zostanie ona zamknięta.Przepraszamy za kłopoty."podobnie było z demo ale nie wiem czy to ten sam błąd.
PS. gdybyś się dziwili czemu na rozpoczęcie cytatu i pod koniec wstawiłem to dlatego że nie wiedziałem gdzie jest no sami wiedzie