GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

xbox natal

05.04.2010
16:32
smile
[1]

Bartusz [ Konsul ]

xbox natal

Cy ta nowa konsola będzie mieć blu-ray i czy do niej potrzeba XBOX-a 360 ?

05.04.2010
16:33
smile
[2]

Spoko92 [ Pretorianin ]

Lol to nie będzie żadna nowa konsola tylko kontroler do niej

05.04.2010
17:41
smile
[3]

Egzek [ Tits Lover ]

hahaha

05.04.2010
17:43
[4]

Reavek [ life coach ]

Natal to będzie taki specyficzny kontroler, ale x360 spokojnie z nim współpracuje, Natal w końcu jest przeznaczony na ta platformę. To nie jest nowa konsola.

Poczytaj:

05.04.2010
17:43
smile
[5]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

tak będzie mieć napęd blu-ray.

05.04.2010
17:44
smile
[6]

Wiil.i.aM [ P! ]

Natal to "kontroler" do Xboxa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.