GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedźmin - problem z uruchomieniem

05.04.2010
16:21
[1]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Wiedźmin - problem z uruchomieniem

Witam, mam zainstalowanego Wiedźmina. Jednak, przeinstalowałem Windowsa i teraz WIedźmin nie działa. Nie da się tego jakoś naprawić? Nie mam czytnika dvd i nie mogę zainstalować jescze raz gry.

05.04.2010
16:22
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Musisz zainstalować jeszcze raz grę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.