GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam gry

05.04.2010
15:42
[1]

bmw5256 [ Legionista ]

Szukam gry

Szukam starej gry . Gra polegała w multiplayer (bo tylko to pamiętam) na lataniu dwoma helikopterami lub samolotami (dokładnie niewiem) i niszczeniu . Latało się wkółko ,aż do żniszczenia wielkiego budynku. Jeden samolot był czerwony a drugi zółty . Gra była w 2d grało się ją z góry (z lotu ptaka). Więc proszę o pomoc w znalejzieniu gry bo szukam jej około 5 lat i nie znalazłem. A bardzo chciałem sobie pograć w starą dobrą gre.

Z góry dzięki.

ps. Multiplayer grało się przy jednym komputerze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.