bmw5256 [ Legionista ]
Szukam gry
Szukam starej gry . Gra polegała w multiplayer (bo tylko to pamiętam) na lataniu dwoma helikopterami lub samolotami (dokładnie niewiem) i niszczeniu . Latało się wkółko ,aż do żniszczenia wielkiego budynku. Jeden samolot był czerwony a drugi zółty . Gra była w 2d grało się ją z góry (z lotu ptaka). Więc proszę o pomoc w znalejzieniu gry bo szukam jej około 5 lat i nie znalazłem. A bardzo chciałem sobie pograć w starą dobrą gre.
Z góry dzięki.
ps. Multiplayer grało się przy jednym komputerze.