Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Pytanie
Dobra kiedy idziemy do szkoły??
Jutro czy pojutrze??
Tylko bez ściemy żebym nie poszedł na daremnie albo nie zaliczył jednego dnia
mefsybil [ Legend ]
Dobra, jutro...
$erek47 [ Veteran Gear ]
Ja idę pojutrze
rtqq [ Chor��y ]
W czwartek za tydzień.
Hostel lucky [ Konsul ]
pojutrze
dekota [ Konsul ]
W środę(pojutrze)
HUtH [ pr0crastinator ]
Ty i tak nie masz po co tam iść.

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
Ty i tak nie masz po co tam iść.
miły jesteś a co do tematu to w ŚRODĘ
Azerko [ Alone in the wild ]
jutro
chlopaki mialo byc bez ściemy...

mefsybil [ Legend ]
Jutro się idzie do szkoły, z jakiej racji niby miało by być wolne?
szarzasty [ Mork ]
bo to chyba od województwa zależy. Ja w Śląskim musze iść już jutro :(

Dr.aska MEN [ Konsul ]
zadzwoń do kolegi/koleżanki
AskAssistant AA [ Legionista ]
Ja do szkoły ide POJUTRZE. Ale widac ze w niektórych szkołach idzie sie jutro :)
adrem [ Mroczny Rycerz ]
wczoraj wieczorem.
jarooli [ Generaďż˝ ]
[12] Może nie ma kolegów.
Do szkoły możesz chodzić nawet codziennie, pytanie tylko czy będzie otwarta.
litlat [ (A)//(E) ]
Ja ide jutro.
NeroTFP [ Senator ]
Właśnie wróciłem.
[17] Ten demotywator mógł wrzucić użytkownik GOLa, który chce Cię wkręcić.