MavericKK [ Life is Brutal ]
Problem z Mikrofonem/Windows 7
Witam . Zainstalowalem sobie dzisiaj windows 7 . Podobalo mi sie system zawala jak porabana jaszczurka kumpel dzwoni na skype i ciach nie mam dzwieki z mikrofonu. Nie wiem jak go odpalic na xp dzialal normalnie tu nie dziala. Prosze o pomoc z gory dziekuje
Pozdrawiam Mav