GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Mikrofonem/Windows 7

05.04.2010
14:30
[1]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Problem z Mikrofonem/Windows 7

Witam . Zainstalowalem sobie dzisiaj windows 7 . Podobalo mi sie system zawala jak porabana jaszczurka kumpel dzwoni na skype i ciach nie mam dzwieki z mikrofonu. Nie wiem jak go odpalic na xp dzialal normalnie tu nie dziala. Prosze o pomoc z gory dziekuje

Pozdrawiam Mav

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.