Miłko3 [ Centurion ]
Worcraft III batlle.net
Opowiedzcie jak wam idzie na batlle.net
BlackBolt [ Senator ]
Kiepsko.
Choke [ Lets do this! ]
Generalnie gram tylko w dote, nic innego mnie nie kreci tam :)
Deton [ klein Zwerg ]
na battlenecie jesli jestes casualem to za dużych szans nie masz ;)