GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Worcraft III batlle.net

05.04.2010
14:27
[1]

Miłko3 [ Centurion ]

Worcraft III batlle.net

Opowiedzcie jak wam idzie na batlle.net

05.04.2010
14:28
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Kiepsko.

05.04.2010
14:28
[3]

Choke [ Lets do this! ]

Generalnie gram tylko w dote, nic innego mnie nie kreci tam :)

05.04.2010
14:40
[4]

Deton [ klein Zwerg ]

na battlenecie jesli jestes casualem to za dużych szans nie masz ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.