GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CS 1.6 - szukam serwera

05.04.2010
14:17
[1]

Krol Pawel [ Among the net ]

CS 1.6 - szukam serwera

Siemka, znacie jakiś serwer w Counter Strike'u, gdzie nie trzeba czekać, żeby się odrodzć, do końca rundy ? Tak, żeby się wszyscy od razu po śmierci odradzali ?

spoiler start

TIA
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.