bambus [ Junior ]
problem z skoki narciarskie 2006
a wiec miałem orginała z grą i mi sie gdzieś zgubiła wiec pobrałem download z grą i wszystko szło oprócz skoczni bischowschofen(czy jak tam to sie pisze) jak włączam skocznie to mi sie gra wyłącza i pisze jakieś Game.exe przestał działac.
Mam Win7 4GB RAM Gefoce 8600 GT Intel core 2 Quad Q6600