GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z skoki narciarskie 2006

05.04.2010
12:10
[1]

bambus [ Junior ]

problem z skoki narciarskie 2006

a wiec miałem orginała z grą i mi sie gdzieś zgubiła wiec pobrałem download z grą i wszystko szło oprócz skoczni bischowschofen(czy jak tam to sie pisze) jak włączam skocznie to mi sie gra wyłącza i pisze jakieś Game.exe przestał działac.

Mam Win7 4GB RAM Gefoce 8600 GT Intel core 2 Quad Q6600

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.