GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Duke Nukem Forever - filmik

05.04.2010
12:07
[1]

dolek_17 [ pawian_akrobata ]

Duke Nukem Forever - filmik

I co wy na to?? Ściema czy prawdziwy gameplay???

05.04.2010
15:51
smile
[2]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Ja wierzę, że się doczekam w końcu.

05.04.2010
16:03
smile
[3]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

Film wydaje się być autentyczny, a sama gra wygląda... marnie. Robią ją od 10 lat, a wszystko prezentuje bardzo niski poziom. Jeśli finalnie gra miałaby tak wyglądać, to nie dziwota, że jej nie wydali.

05.04.2010
16:07
smile
[4]

Kreek [ Senator ]

ta gra zniszczy wszystko!

05.04.2010
16:08
[5]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Zarobią na samej nazwie :)

05.04.2010
16:17
[6]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Może... Może... Kiedyś się doczekamy

05.04.2010
16:36
smile
[7]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Ja już dawno zwątpiłem w ta grę

05.04.2010
16:40
smile
[8]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Wyglada jak przyzwoity shooter... Z przed 3 lat...

05.04.2010
17:26
smile
[9]

Vandal_96 [ Pretorianin ]

Jeśli ta gra wyjdzie to będzie to całkowity gniot. Chociaż chciałbym żeby moje myśli były błędne.

05.04.2010
18:00
[10]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Mam tylko nadzieję, że jak się ukaże, nie będę stetryczałym dziadkiem z sztuczną szczęką i reumatyzmem w dłoniach ;]

Powinni z zaskoczenia, ni w pięć ni w dziesięć ogłosić, że gra ukaże się za miesiąc ... światek graczy chyba by zwariował ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.