GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stacja - moc! :)

05.04.2010
11:50
smile
[1]

Coolabor [ dajta spokój! :) ]

Stacja - moc! :)

Widzieliście nowy program w TVN Warszawa? Wielbiciele Monty Pythona czy rodzimego KOCa z la 90. będą zadowoleni. Próbka:

05.04.2010
12:13
[2]

spamer [ Never Register ]

To "coś" porównujesz do Monty Pythona? Dzisiaj jest śmigus-dyngus a nie prima aprilis...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.