Lukis' [ POZnanska Pyra ]
Wczorajsza Filharmonia Dowcipu
Niestety ale video mi nie nagrało jej. A zapewne była dobra jak każde ;)
Czy ktoś z was może sobie nagrywał na komputerze? Ale wie gdzie można obejrzeć jeszcze??
'Head' [ Centurion ]
Akurat wczorajszy show Malickiego średnio przypadł mi do gustu, nie był ani najlepszy ani najgorszy. Niestety nie mogę Ci pomóc bo nie nagrywałem, ale być może za kilka dni pojawi się na youtube dodany przez kogoś ;)
Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]
I jeszcze szybciej zniknie z powodu złamania praw autorskich. Na itvp zaglądaj.