GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Assasin's Creed II PC Po co są te piróra

05.04.2010
11:23
[1]

krisi [ Centurion ]

Assasin's Creed II PC Po co są te piróra

Warto je zbierać jak się skończy grę czy to tylko jest by przypływało więcej kasy do banku?

05.04.2010
11:26
[2]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

dostajesz za nią w sumie nie opłacalną pelerynę, ale możesz zbierać śmiało
a jak chcesz kasę to prędzej zbieraj bo poco ci na końcu gry

05.04.2010
11:28
[3]

Fisher [ Fisherman ]

Za 50 piór masz za darmo bardzo dobry młot, a za 100 peleryne rodu Auditore.

05.04.2010
11:33
[4]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

i jak ją założysz to będziesz rozpoznawalny

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.