PATORIKKU [ Pretorianin ]
MMO w przeglądarce ?
Szukam gier MMO, w które mógłbym pograć w przeglądarce, nie ściągając klienta. Nie interesuje mnie RuneScape, czy jest coś innego? A i ta gra na gry.pl co się biega rycerzykiem tez odpada :D
bezlerg66 [ Senator ]
Czekam na to :D
PATORIKKU [ Pretorianin ]
fiUP
Favonius [ Centurion ]
O ile się nie mylę to też jest w przeglądarce-