GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MMO w przeglądarce ?

05.04.2010
10:25
[1]

PATORIKKU [ Pretorianin ]

MMO w przeglądarce ?

Szukam gier MMO, w które mógłbym pograć w przeglądarce, nie ściągając klienta. Nie interesuje mnie RuneScape, czy jest coś innego? A i ta gra na gry.pl co się biega rycerzykiem tez odpada :D

05.04.2010
10:27
[2]

bezlerg66 [ Senator ]



Czekam na to :D

05.04.2010
12:41
[3]

PATORIKKU [ Pretorianin ]

fiUP

05.04.2010
12:58
[4]

Favonius [ Centurion ]

O ile się nie mylę to też jest w przeglądarce-

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.