GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pentagram horNET P6121-L6 - Nie działa

05.04.2010
10:23
[1]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Pentagram horNET P6121-L6 - Nie działa

Tak jak w temacie, całość wygląda tak, że karta jest zamontowana na PCI, i po kilkukrotnym nawiązywaniu nowego połączenia/ruszaniu kompem, net wreszcie działa, do czasu resetu. Po resecie jest tak samo. Zainstalowałam sterowniki realteka, wszystko ładnie pięknie, tylko nie rozumiem czemu się wyłącza. Komp jest prawie że nad routerem(też pentagrama, na piętrze niżej), i siła sygnału wynosi 85-90%, zatem to raczej nie to. Dodam, że jeszcze w tym samym czasie, na innym pececie(sygnaturka), ja korzystam z dokładnie tej samej karty, i jeszcze nigdy mi się coś takiego nie przydarzyło(mam win7). No właśnie, komp. Komp o który się rozchodzi, to standardowy HP DX2300(Pentium dual-core 1.8GHz, intel GMA 950), wzbogacony o ową kartę. Ma zainstalowany Windows XP.

05.04.2010
10:29
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Skoro macie 2 takie same karty ty je podmieńcie o sprawdźcie, czy to wina kart, czy może czegoś innego. Jeżeli u ciebie na kompie będzie się działo to samo to wiadomo, że winna jest karta.

05.04.2010
10:41
[3]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Ok

05.04.2010
11:14
[4]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Podmieniłem karty, i ta na moim kompie, póki co śmiga, i tamta druga też. No to dzięki za pomoc, jakby coś jeszcze dalej było nie tak, to napiszę

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.