GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Metro 2033-co sądzicie o grze?

05.04.2010
10:12
[1]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

Metro 2033-co sądzicie o grze?

Po Mass Effect 2 zaliczyłem Metro i mam zgryza. Która gra lepsza? Muszę przyznać, że twórcy Metra wykonali kawał dobrej roboty, grafika- rewelacja no i klimat!!

05.04.2010
10:37
[2]

raziel88ck [ Legend ]

Mass Effect 2 - Mercedes
Metro 2033 - Fiat

05.04.2010
10:59
smile
[3]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

Metro 2033 - Fiat
zapomniałeś dodać 126p

05.04.2010
11:07
[4]

Sopellek [ Pretorianin ]

A ja nie grałem bo mam problem na mojej panoramie mam 23 cale LG full HD panoramie i ucina boki oraz obraz jst powiększony.Miała wyjść na to łatka ale oczywiście słuch o niej zaginął...

05.04.2010
12:18
[5]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

raziel88ck --> Grałeś w ogóle w Metro ? Gra jak dla mnie klimatem miażdży ME2 jak i wiele innych gier ;) tak naprawdę jeśli chodzi o Metro to nie rozumiem zachwytów nad jej grafiką ok oświetlenie i tekstury rządzą ale stylistyka jak i cała reszta jest średnia do takiego RE5 czy Crysis'a ta gra nawet nie ma startu ;)

05.04.2010
12:20
[6]

raziel88ck [ Legend ]

Lukas172_Nomad_ - gralem u brata. Klimat, klimatem, nie kazdemu musi odpowiadac, ja wole klimat ME2, poza tym Metro cierpi na wiele niedopracowan, w tym beznadziejne AI rodem z najgorszych gier swiata. Co do grafy tez nie rozumiem zachwytow, normalna jest.

05.04.2010
13:10
[7]

JÓZEK2 [ Pretorianin ]

Sopellek, ja też mam LG ,,tylko" 19" i bez problemu mam panoramę lub 4:3, kombinuj w ustawieniach kompa i monitora.

05.04.2010
13:20
[8]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

@Sopellek
Ja mam LCD Fujitsu Simens 19" i gra normalnie chodzi ;)

05.04.2010
13:23
[9]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Chyba sobie żartujecie. Metro lepsze od Mass Effecta??
Klimat to nie wszystko.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.