JÓZEK2 [ Pretorianin ]
Metro 2033-co sądzicie o grze?
Po Mass Effect 2 zaliczyłem Metro i mam zgryza. Która gra lepsza? Muszę przyznać, że twórcy Metra wykonali kawał dobrej roboty, grafika- rewelacja no i klimat!!
raziel88ck [ Legend ]
Mass Effect 2 - Mercedes
Metro 2033 - Fiat

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
Metro 2033 - Fiat
zapomniałeś dodać 126p
Sopellek [ Pretorianin ]
A ja nie grałem bo mam problem na mojej panoramie mam 23 cale LG full HD panoramie i ucina boki oraz obraz jst powiększony.Miała wyjść na to łatka ale oczywiście słuch o niej zaginął...
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
raziel88ck --> Grałeś w ogóle w Metro ? Gra jak dla mnie klimatem miażdży ME2 jak i wiele innych gier ;) tak naprawdę jeśli chodzi o Metro to nie rozumiem zachwytów nad jej grafiką ok oświetlenie i tekstury rządzą ale stylistyka jak i cała reszta jest średnia do takiego RE5 czy Crysis'a ta gra nawet nie ma startu ;)
raziel88ck [ Legend ]
Lukas172_Nomad_ - gralem u brata. Klimat, klimatem, nie kazdemu musi odpowiadac, ja wole klimat ME2, poza tym Metro cierpi na wiele niedopracowan, w tym beznadziejne AI rodem z najgorszych gier swiata. Co do grafy tez nie rozumiem zachwytow, normalna jest.
JÓZEK2 [ Pretorianin ]
Sopellek, ja też mam LG ,,tylko" 19" i bez problemu mam panoramę lub 4:3, kombinuj w ustawieniach kompa i monitora.
Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]
@Sopellek
Ja mam LCD Fujitsu Simens 19" i gra normalnie chodzi ;)
jarooli [ Generaďż˝ ]
Chyba sobie żartujecie. Metro lepsze od Mass Effecta??
Klimat to nie wszystko.