GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PS2 i monitor LCD (VGA lub DVI)

05.04.2010
10:00
[1]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

PS2 i monitor LCD (VGA lub DVI)

czy da sie bez problemu podlaczyc PS2 do monitora LCD? monitor ma DVI i VGA

czy PS2 ma wyjscie HDMI? albo jakie ma wyjscie video?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.