GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy pujdzie u mnie pare gier Strategicznych

05.04.2010
09:44
[1]

kubazek [ Konsul ]

Czy pujdzie u mnie pare gier Strategicznych

Witam wienc mam problem niewiem czy na moim sprzecie pujdzie moj komp
Karta:Geforce 5500 fx
ram 1gb
Procek intel pentium 4 2.8ghz
Gry to:
Starcraft 2
Dawn of war 2
Chodzi mi zeby na najnizszych z 15-20fps na sekunde nawet mniej

05.04.2010
09:54
[2]

Guardb [ Pretorianin ]

Starcraft powinien wejść

05.04.2010
09:59
smile
[3]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Pofrónie.

05.04.2010
10:20
[4]

kubazek [ Konsul ]

napewno starcraft 2 pujdzie u mnie

05.04.2010
10:47
[5]

BackstageBones [ Centurion ]

Koleś naucz się pisać po polsku, anie po polskiemu. Przynosisz hańbę narodowi.

05.04.2010
10:47
[6]

kubazek [ Konsul ]

up

05.04.2010
10:57
[7]

bezlerg66 [ Senator ]

Witam wienc mam problem niewiem czy na moim sprzecie pujdzie moj komp

:O

[8] Bo wpisałem się w wątek, który został skasowany niestety :/
A przedwczoraj soulowi post się jakiś nie podobał, to od razu skasował i -1 dał mi. A nawet nie naruszało regulaminu...

05.04.2010
11:00
[8]

ŁuQciu5253 [ Konsul ]

o bezlerG trochę pkt straciłeś xD

05.04.2010
11:05
[9]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Down of War 2 nie pujdzie, hyba...

Minimalne:

1. Windows XP SP2 lub Vista SP1
2. Pentium 4 3,2 GHz lub dowolny procesor dwurdzeniowy
3. 1 GB RAM-u dla XP lub 1,5 GB dla Visty
4. Karta graficzna ze 128 MB pamięci i wsparciem dla Shaderów 3,0 - Nvidia GeForce 6600 GT, ATI X1600 lub podobna
5. 5.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecane:

1. Windows XP SP2 lub Vista SP1
2. AMD Athlon 64×2 4400+ lub dowolny Intel Core 2 Duo
3. 2 GB RAM-u, dla XP i Visty
4. Karta graficzna z 256 MB pamięci i wsparciem dla Shaderów 3,0 - Nvidia GeForce 7800 GT, ATI X1900 lub podobna
5. 5.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym


05.04.2010
11:12
[10]

BlackBolt [ Senator ]

Dawn of War 2 wymaga Shaderów 3, więc nie pójdzie.
Starcraft 2 wymaga podobno jedynie SM 2, więc powinno się uruchomić. Gra jest przy okazji świetnie zoptymalizowana (kumpel gra na GF 7600 i z ustawieniem prawie wszystkiego na minimum zazwyczaj ma 60 FPSów), więc nie powinno być problemu ze znośnym działaniem. Możesz kupić od kogoś z GOLa konto z betą za jakieś 100 zł ;)

05.04.2010
11:18
[11]

kubazek [ Konsul ]

BlackBolt niechce nic mowic ale ja mam keya do bety dostalem ja na targach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.