GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak Wam minęły RODZINNE Święta?

05.04.2010
00:18
[1]

niewirnik [ Pretorianin ]

Jak Wam minęły RODZINNE Święta?

Jak Wam spędzało się czas z rodziną w te rodzinne święta? Jacy byli dla Was dzisiaj? Sztuczność? A może naturalne ostre wymiany zdań z wujkami, ciotkami i innymi babciami o poglądach innych niż Wasze?

05.04.2010
00:19
[2]

Bac02 [ StreetRider ]

nie było świąt rodzinnych...

05.04.2010
00:22
[3]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Dziś byłem na imieninach ciotki, fajnie się zbiegły ze Świętami. Jak zawsze fajnie, miło, przyjacielsko. Do nich zawsze idzie się z przyjemnością :)

05.04.2010
00:24
[4]

Tomcio_666 [ Knight of Cydonia ]

Jak wyżej, patrz [2]

Nawet wstałem dziś szybciej, żeby zjeśćrazem z rodzicami śniadanie wielkanocne, zwykle wstaję o 11-12, dziś wstałem o 9. Okazało się, że rodzice wstali o 5, zjedli i poszli do kościoła. Dzięki!

05.04.2010
00:28
[5]

12jonasz [ Mister Kanister ]

było fajnie.
A poza tym czemu "minęły"? Przecież jeszcze 2 dzień świąt.

<chlapie_niewirnika>

05.04.2010
00:31
smile
[6]

Egzek [ Tits Lover ]

nie mineły.

05.04.2010
00:32
[7]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Super!

05.04.2010
00:33
smile
[8]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Nie skończyły się jeszcze, choć już jestem zmęczony rodziną którą goszczę u siebie w domu...

05.04.2010
00:35
[9]

obrydzien [ Generaďż˝ ]

mam wielką napchaną dupę

05.04.2010
01:46
[10]

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]

były tak mega rodzinne, że po śniadaniu pojechałem z kumplem nad zegrze, po powrocie dwie godzinki pileczki i pozniej wieczorny browarek i kurs po dzielni. a od 23 siedze przy kompie i piszę... różne rzeczy.

generalnie ch....a z patatajnią. na prawdę nie lubię świąt.

05.04.2010
01:48
[11]

zombie czu-czu [ Slowhand ]

Weź przestań z 6 godzin przesiedziałem z starymi dziadkami pijącymi "winko" :P,oglolnie bylo nawet sympatycznie ale strasznie sztywno 1 połowa nie lubi 2 połowy i muszą jakby za kare ze soba byc

05.04.2010
02:01
smile
[12]

LooZ^ [ intermarum ]

Ok, dzieki ze pytasz.

05.04.2010
10:34
[13]

faner [ Druid Ewenement ]

Źle, nie jadłem jajek bo nie lubie, dostałem w mordę, napiłem się trochę, chodziłem po dzielni, byłem u babki i ciotki, grałem na kompie i tyle.

05.04.2010
10:54
[14]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

No z rodziną to bym raczej nie powiedział, u kumpla sobie byłem, i teraz właśnie w tej chwili jadę do niego.

05.04.2010
10:58
smile
[15]

ziomek112 [ Pretorianin ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10164279

yghmm yghmm ...

05.04.2010
10:59
[16]

drifter. [ Pretorianin ]

Takie rodzinne, że siedzę od wczoraj sam w domu (i w sumie dobrze mi z tym z pewnych osobistych powodów) i jedynie wczoraj po południu byłem jakieś zdjęcia zrobić. Cała reszta przed kompem. Nawet żadnego specjalnego śniadania nie jadłem. Nie lubię świąt.

05.04.2010
13:38
smile
[17]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

A u mnie - o dziwo- rodzinne jak nigdy.
Psia mać ;-)

05.04.2010
13:40
smile
[18]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Nigdy nie ma rodzinie, więc, bez żadnych rewelacji

05.04.2010
17:54
[19]

vlodek2532 [ Senator ]

faner jak mogłeś się napić jak ty masz 13 lat?

05.04.2010
18:15
[20]

k42a_ [ The Blues ]

Bo to jest gangster.
Zresztą napić się można równie dobrze soku...

05.04.2010
18:57
[21]

Janczes [ You'll never walk alone ]

po posilku kazdy siedzial w swoim pokoju, jak na codzien..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.