patryk132 [ Centurion ]
Problem z dyskiem przenośnym
Czemu jak przesyłam dane z komputera kolegi na dysk przenośny np.gry,muzykę,jak by nie czytało danych, stoi w jakimś momencie i nie chce ruszyć.Później próbowałem na swoim komputerze przesyłać pliki i normalnie szło.Czy to jest wina jego komputera czy mojego dysku.On ma windows 7 a ja xp.POMOCY BO NIE WIEM O CO CHODZI
BlackBolt [ Senator ]
Przy przesyłaniu dużej ilości plików na Viście i 7 najpierw jest wszystko obliczane (czyli sprawdzane jest, gdzie jest każdy plik, ile waży, szacowany czas skopiowania itp.). Może dlatego się "zacina"?
patryk132 [ Centurion ]
to co mam zrobic by sie nie zacinalo?