GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z dyskiem przenośnym

04.04.2010
23:12
[1]

patryk132 [ Centurion ]

Problem z dyskiem przenośnym

Czemu jak przesyłam dane z komputera kolegi na dysk przenośny np.gry,muzykę,jak by nie czytało danych, stoi w jakimś momencie i nie chce ruszyć.Później próbowałem na swoim komputerze przesyłać pliki i normalnie szło.Czy to jest wina jego komputera czy mojego dysku.On ma windows 7 a ja xp.POMOCY BO NIE WIEM O CO CHODZI

04.04.2010
23:14
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Przy przesyłaniu dużej ilości plików na Viście i 7 najpierw jest wszystko obliczane (czyli sprawdzane jest, gdzie jest każdy plik, ile waży, szacowany czas skopiowania itp.). Może dlatego się "zacina"?

05.04.2010
14:38
[3]

patryk132 [ Centurion ]

to co mam zrobic by sie nie zacinalo?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.