GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Święta

04.04.2010
20:22
smile
[1]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Święta

Pierwszy dzień świąt już za nami (na szczęście)...

Jak minął wam ? Macie dobre wspomnienia ?

W tym roku u mnie było strasznie nudno... może z powodów problemów rodzinnych i nie było jak zawsze... pare godzin oglądałem telewizor u dziadków nie mogąc doczekać się "Chodź, jedziemy!" więc ogólnie było do bani xD Ale wam może było wesoło i pochwalicie się jak je spędziliście :)

;]


edit:
sry z pośpiechu xD

04.04.2010
20:23
[2]

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]

Jutro drugi dzień świąt koleżko :)

04.04.2010
20:26
smile
[3]

NeroTFP [ Senator ]

Zjadłem śniadanko, odwiedziłem kościół i do teraz, praktycznie cały dzień z rodzinką. Przyjechali bracia ze swoimi żonami i tak ogólnie wspominamy czasy.

Jutro pójdę do kościoła, potem będę się obijał, a wieczorem wybieram się na dyskotekę.

04.04.2010
21:38
[4]

ziomek112 [ Pretorianin ]

upik ;p

04.04.2010
21:40
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Pracowałem

04.04.2010
21:42
smile
[6]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Jem, jem i jeszcze raz jem. Przybędzie mi 25 kg, będę miał nadwagę, nie będę mieścił się w drzwiach, uzależnię się od słodyczy, za 10 lat znajdą mnie martwego, a z buzi wypływać mi będzie bita śmietana.

A tak ogólnie to spoko.

04.04.2010
21:46
smile
[7]

k42a_ [ The Blues ]

Sqater --> Twoja chęć bycia zabawnym jest naprawdę zabawna...

04.04.2010
21:54
[8]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Lenistwo jest męczące...

05.04.2010
00:42
[9]

wolatren [ Pretorianin ]

Bardzo fajne :) Na wsi spędziliśmy.

05.04.2010
10:57
[10]

ziomek112 [ Pretorianin ]

-=Esiu=- - a żebyś wiedział xD
wolatren - ja też na wiosce u dziadków :] i wydaje mi się że na wioskach jakoś tak lepiej się je spędza xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.