GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Masz wykasowaną pamięć z gier i mozesz 3 zagrać

04.04.2010
20:10
smile
[1]

SutiL [ Generaďż˝ ]

Masz wykasowaną pamięć z gier i mozesz 3 zagrać

Wyobrażczie sobie że ktoś wynalazł cudowny eliksir gdzie po wypiciu zapominamy że w jakąkolwiek gre graliśmy, nic nie wiemy(nie wiemy co to nowinki graficzne, zupełnie jakbyśmy pierwszy raz grali), ale zapał do gier taki sam i po wypiciu wiemy że to przez eliksir i się tylko cieszymy że przeżywamy to że najlepsze gry przezywamy na nowo, a są do przejścia 3 gry i w kolejności, co wybierasz ?:
ja
Medal of Honor pierwszy medal jaki powstał, i do tego na psx, ten klimat, muzykę poczuć coś pięknego.
Mafia muzyka , i coś trzeba dodawac o fabule ? największe dzieło w historii gier komputerowych.
3 opcja najtrudniejsza ale chyba wybiorę
Hitman 2 mona lisa wśród gier, te możliwości wyboru, muzyka, klimat,cos niesamowitego.

04.04.2010
20:12
[2]

maviozo [ man with a movie camera ]

Robbo
Boulder Dash (z późniejszymi klonami)
dalej jedno z: Fred, Misja albo Carmageddon 2 :P

04.04.2010
20:14
smile
[3]

NeroTFP [ Senator ]

EDIT: Już nie ważne :)

Gothic 1 - Niesamowita fabuła, niesamowity klimat, niesamowicie wciągająca.
Gothic II: Noc Kruka - Trzeba po prostu kontynuować tę znakomitą serię! Kolejne cudo.
Max Payne - Nigdy nie grałem w tak znakomitą grę akcji. Cud, cud, cud.

Jeszcze czwarta gra....

Mafia - kolejna świetna gra. Dla mnie odrobinkę gorsza od Maxa, ale równie na światowym poziomie.

04.04.2010
20:16
[4]

Bac02 [ StreetRider ]

Heavy Rain
Uncharted 2
GTA:VC

04.04.2010
20:17
[5]

AyenoKanno [ SomeoneElse ]

Resident Evil - niezapomniane przeżycia i miażdżący klimat
Cannon Foder - cudowna w swej prostocie
North&South - Świetne,długie sesje multiplayer.Poza tym dla mnie taki trochę prekursor total war`ów :)

04.04.2010
20:20
[6]

=D=2 [ Legend ]

Driver (PSX)
Driver 2 (PSX)
Command & Conquer: Red Alert (PSX)

04.04.2010
20:22
smile
[7]

TOM3K556 [ Pretorianin ]

Mafia - najlepsza gra w którą grałem, dołączę się do przedmówcy "największe dzieło w historii gier komputerowych"

Max Payne - tu też ciekawie ale nie tak jak w Mafii

Max Payne 2 - spodobał mi się kiedy kupiłem antologię

Ja też dodam czwartą

GTA VC - znakomita gierka, dużo czasu się przed nią spędziło :)

04.04.2010
20:23
[8]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Duke Nukem 3D, zwlaszcza po sieci lokalnej z kumplami. Taka nocka przy piwku i DN3D, achhhh!
Tactital Ops (mod do Unreal Tournament)
I moze, nie wiem, Carmageddon? Kupa smiechu byla :D

Na specjalne wyroznienie zasluguje wspomniany juz Max Payne oraz Mafia.

04.04.2010
20:24
[9]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Fallout 2

Call of duty Modern warfare 2

World in Conflict

04.04.2010
20:26
[10]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Devil May Cry 3 - bo odkrywanie uroków i oglądanie cut-scenek po raz pierwszy było w jakiś sposób niezapomniane
GTA: Vice City - bo to najlepsza gra w historii
Bioshock - bo w momencie gdy wyjaśniała się jedna rzecz w fabule miałem na podłodze szczenę i myślałem "faktycznie ku*wa".

04.04.2010
20:26
[11]

MiszczX [ Konsul ]

Niestety dla mnie jestem młodym graczem, gram od roku - 1,5 i nie nadążam ze świeżymi grami nie mówiąc już o nadrabianu zaległości... Tak więc wybieram świeższe gry : AC, wiedźmin, CoD 4

04.04.2010
20:29
[12]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Kurde 3 gry, bardzo ciężko wybrać, ale na pewno był by to,
Wiedźmin,
Stalker shadow of chernobyl,
no i chyba mafia albo gta iv, ale bym chyba wybrał gta iv bo dłużej by się grało.

04.04.2010
20:29
[13]

pecet007 [ Fallout NV ]

Commander Keen 4 - kocham tą serię, ale jakbym miał wybrać jedną część to tą ;)
OpenTTD - świetna symulacja ekonomiczna, czego chcieć więcej
Civilization 2 - najlepsza część serii, a przynajmniej najdłużej spędziłem czasu z nią ;)

04.04.2010
20:30
smile
[14]

jozef911 [ Konsul ]

System Shock 2 - Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run trough my corridors. How can you challange a perfect, immortal machine?
I co dalej? Ano właśnie, dałbym wiele by jeszcze raz to przeżyć;)
Deus Ex - Put on a trenchcoat, and fight some conspiracies. Get expierience and level up abilities. Will you pick rifles or computers? Don't pick swimming cause it's fairly useless!
(
Odkrywanie wszystkich możliwości na nowo na pewno byłoby świetną zabawą;)
Unreal - By jeszcze raz wyjść ze statku na początku gry i jeszcze raz nie móc wstać z podłogi przez długi czas.
Mass Effect - By jeszcze raz przejrzeć plan Sarena i doświadczyć od nowa epickości ostatnich kilku godzin.

04.04.2010
20:31
[15]

PitbullHans [ Legend ]

Grand Theft Auto IV

CoD: MW/MW2

Crysis

04.04.2010
20:31
[16]

Romo69 [ nvidiagm ]

Medal of Honor na PSX
Metal Gear Solid na PSX
Max Payne na PC

04.04.2010
20:33
[17]

Tomasij ZaYceV [ Leike ]

Call of Duty
FIFA 06
Need for Speed Most Wanted

Nic innego do szczęścia by mi nie brakowało.

04.04.2010
20:33
[18]

Hostel lucky [ Konsul ]

Niestety takiego eliksiru nie ma i prawdopodobnie nie będzie a jak będzie to tego nie dożyję
Ale jak by wynalazł to
gothic
gothic 2
Nwn 2

04.04.2010
20:33
[19]

bisfhcrew [ Bis ]

GTA VC
nfs underround 2
cod mw2

04.04.2010
20:36
smile
[20]

Kreek [ Senator ]

Mafia
Deus Ex
Call of Duty 4 po sieci

04.04.2010
20:36
smile
[21]

TOM3K556 [ Pretorianin ]

Niech zrobią eliksir na więcej gier bo 3 to trochę mało.

04.04.2010
20:37
smile
[22]

jarooli [ Generaďż˝ ]

GTA VC bo klimat
Mafia bo klimat
Bioshock bo klimat

04.04.2010
20:38
[23]

diaboł [ boss ]

Gothic
Carmaggedon 2
Resident Evil

04.04.2010
20:40
smile
[24]

Wiewiórk [ Legend ]

GTA Vice City - błogie jeżdżenie po mieście przez cały dzień, tylko najlepiej byłoby cofnąć się kilka lat i nie mieć dostępu do internetu :P
Warcraft III - czysty geniusz.
Age of Empires III - też kilkanaście ładnych godzin spędziłem przy tym :P
Fable - także sama przyjemność grać w to :P
Gothic I i II oraz Noc Kruka - nie trzeba komentować :)

04.04.2010
20:40
smile
[25]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Fajny by był taki eliksir!

1. Gothic 2 + NK
2. Stalker: Shadow of Chernobyl - ktoś pamięta ten klimat, gdy pierwszy raz wychodziło się bunkra? Miód!
3. Fable

Ale wstyd! Zapomniałem o Mass Effekcie!

04.04.2010
20:42
[26]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Gothic - zagrałem w niego pierwszy raz mają 6 lat i była to niemiecka wersja demonstracyjna, nie wiedziałem o co chodzi, jednak zapamiętałem Diega - postać, która przewinęła się przez wszystkie części i stworzyła dla mnie wizerunek tej gry

Gothic 2 - przeszedłem kilkadziesiąt razy, dla niej w 2002 zmieniłem komputer, posiadałem wszystkie edycje tej gry, po prostu u mnie jest w TOP5 dziesięciolecia

Grand Theft Auto 3 - zobaczyłem ją po raz pierwszy mając 7-8 lat, nigdy nie zapomnę palącego się auta (intro początkowe) i naszego pomarańczowo ubranego przyjaciela, grę przeszedłem i była to najlepsza część tej serii, przynajmniej dla mnie

04.04.2010
20:44
[27]

Windows XP 16 [ Senator ]

Super Mario 64
Crash Team Racing
Halo 3

04.04.2010
20:52
[28]

kluha666 [ Legend ]

Nie wiem tak szczerze co bym wziął, patrzyłbym pewnie na okładki gier i wziąłbym tylko te których "przód" mi by się spodobał :) Czyli np:

Wiedźmin - klimatyczna okładka, poza tym świetny RPG z wspaniałą fabułą, i jedną z najlepszych ścieżek dźwiękowych w historii

Gothic 2 - po prostu cudowna gra, okładka również 10/10 ;)

Bioshock - jedna z najlepszych gier wszechczasów, miażdży ponad wszystko klimatem :)

04.04.2010
20:56
[29]

BATTLEFIELD [ Pretorianin ]

1 medieval 2 total war
2 batlefield bad company
3 cod 4

04.04.2010
20:56
smile
[30]

Stercum [ Pretorianin ]

1. Gothic
2. Gothic II + Noc Kruka
3. Grand Theft Auto: Vice City

04.04.2010
22:00
smile
[31]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Gta San Andreas
Gta Vice City
Gta 3

04.04.2010
22:05
[32]

aterazione [ Senator ]

Muppet Monster Mania (PS1) naprawdę gra kozak jak na tamte lata trudna do zdobycia

Muppet RaceMania (PS1) również trudna do zdobycia ale wsio, że możliwości i ukryte rzeczy niezwykłe

Black and White 2 (PC) Ten triumf nad Aztekami bezcenne

04.04.2010
22:09
[33]

Eddy.adam [ Konsul ]

Gta 1
diablo 2
Fahrenheit

04.04.2010
22:10
[34]

Chris_Martin [ rogalinho ]

Mass Effect
Mass Effect 2
Call Of Duty

04.04.2010
22:11
smile
[35]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

fallout2
diablo2
metal gear solid

04.04.2010
22:13
smile
[36]

Connor_ [ Are you still there? ]

1.Mafia
2. Gothic
3. Gothic 2: Noc kruka

Oj chciałbym zapomnieć całkowicie o przejściu Gothica I i II oraz Mafii i cofnąć się do czasów kiedy wszyscy podniecali się jak mieli 512 RAM na pokładzie kompa...

04.04.2010
22:14
smile
[37]

Przemo_888 [ Legend ]

Mafia - Chciałbym jeszcze raz przeżyć tą opowieść i do ostatniej chwili nie wiedzieć, jak się zakończy.
GTA (III, VC lub SA) - Przy pierwszym spotkaniu z GTA, pierwszą godzinę nic tylko jeździłem po mieście i podziwiałem, że mam taką swobodę. To było wspaniałe uczucie.
FlatOut 2 - Ta możliwość rozwalania przeciwników podczas wyścigów, te zwariowane wyczyny, te szalone derby... kiedyś to naprawdę bawiło. Teraz to tylko multi, bo singiel niestety nie bawi.

Znalazłoby się jeszcze pare gier, ale miałem wybrać tylko trzy. :)

04.04.2010
22:40
[38]

preDratronIX [ Generau ]

Call of Duty Modern Warfare 2

Gta San Andreas

Call of Duty World at War

04.04.2010
22:42
[39]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Gothic 1
GTA Vice City
Call of Duty


Po prostu

04.04.2010
22:46
[40]

'Head' [ Centurion ]

Gram pierwszy raz? Hm....
Na pewno chciałbym zagrać w Contrę, Tanki i Mario :) Radość jaką dawały mi te gry jest nieoceniona ;)

04.04.2010
22:51
[41]

_MaZZeo [ Legend ]

Half-life
Half-life 2 z dodatkami
GTA IV

04.04.2010
22:52
[42]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

System Shock 1, Thief 1 i Ufo Enemy Unknown

04.04.2010
22:56
[43]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Gothic 1, Gothic 2, Half-Life 2 z epizodami

04.04.2010
23:00
[44]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Nie potrzebuje żadnych eliksirów czy czarów..

Wybór jest prosty i niezmienny od wielu, wielu lat:
Age of Empires I i II
Seria Pro Evolution Soccer (ciężko wybrać daną część, z roku na rok jest coraz lepiej)
Diablo II


Edit:
Do spisu z chęcią dodałbym kilka gier: Baldurs Gate, StarCraft, Devil May Cry, God of War..

04.04.2010
23:01
[45]

Bibkowicz [ whore ]

Fallout 3
Gta San Andreas
Neverhood, The

04.04.2010
23:04
[46]

mefsybil [ Legend ]

Grand Theft Auto Vice City - Ponieważ odświeżam od nowa San Andreas i III, a klimat w tej grze oraz muzyka są przednie
Mafia - Również przecudowny klimat, genialna fabuła...No i realizm
Chasm The Rift - Zajebiście mroczny FPS, który na moim sprzęcie chyba nie odpali, a również był klimat

Miałem w głowie jakis tytuł zanim to pisałem i zapomniałem...
NeroTFP mi przypomniał - Gothic :) Rewelacyjna fabuła, jeden z lepszych RPG w jakie grałem. I chyba nie muszę mówić o... klimacie? :D

04.04.2010
23:13
[47]

Ragnus [ thrash ]

Cała saga Spyro The Dragon na PSX... klimat był :( Ale już nie ma bo są nowe gry które psują wszystko...

04.04.2010
23:17
[48]

jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]

Day of the Tentacle
Najdłuższa Podróż
Planescape Torment

04.04.2010
23:19
[49]

ppaatt1 [ Trekker ]

Mafia
Najdłuższa podróż
...
....
....
Silent hill

04.04.2010
23:19
[50]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Wiedźmin
Dragon Age Początek
Assassin's Creed I i II

04.04.2010
23:20
smile
[51]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Grand Theft Auto Vice City

Piłkarskie mistrzostwa świata 2002 - lipa totalna ale jak miałem stary komp to naparzałem ostro i ten komentarz Borka i poprzestawiane nazwiska piłkarzy ;)

Kozacy Sztuka Wojny - osobiście uważam że kozacy to najlepsza strategówka na świecie. Napieprzałem w nią zawsze. I jedyna oryginalna gra jaką mam (cała Antologia i II)

04.04.2010
23:22
[52]

lo0ol [ Jónior ]

[...]ale zapał do gier taki sam[...]

No to lipa :d w nic bym nie pograł. Ale jeżeli eliksir by miał działanie uboczne w postaci zwiększenia tego zapału to:

* Atlantis The Lost Tales
* Wolfenstein Enemy Territory
* Lemingi

04.04.2010
23:26
[53]

MAROLL [ Keepin' It Real ]

Call of Duty + UO
Medal of Honor: Allied Assault + Spearhead
Mafia

04.04.2010
23:29
smile
[54]

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]

Contra
Half-Life 2
splinter cell: chaos theory.

04.04.2010
23:39
smile
[55]

D3O [ Leutnant ]

Cholernie ciężko jest wskazać tylko 3 gry, bo przynajmniej w moim przypadku miałem mnóstwo gier, które chciałbym przejść znowu "po raz pierwszy".

Operation Flashpoint: CWC - gra, którą poznałem do granic możliwości. Jednak tego pierwszego razu(znaczy się przejścia :) się nie zapomina, tych emocji, przeżyć.

Half-Life 2 - ehhh... aż nie chce się wierzyć ile lat już minęło od premiery, a wciąż pamiętam jak sobie dawkowałem granie, żeby nie przejść za szybko gry :) To odkrywanie kolejnych poziomów, przygód....

Fallout Tactics - taak, właśnie Tactics. Bez bicia się przyznam, że bardzo mnie wciągnęła fabuła i misje, klimat i w ogóle. Co nie znaczy, że akurat Tactics wywyższam ponad inne części - absolutnie nie(chociaż z drugiej strony nie uważam ją za gorszą niż pozostałe Falle) :)

04.04.2010
23:52
[56]

master53 [ Senator ]

Cóż... Wielokrotnie marzyłem o tym, żeby wymazać z pamięci fabułę poniższych gier i zagrać w nie ponownie...

- Mafia
- Fallout 1 & 2
- The Longest Journey

04.04.2010
23:55
[57]

chop [ smiech to zdrowie ]

-Grand Theft Auto San Andreas
-Mafia
-Call of Duty 2

05.04.2010
00:08
[58]

Patryx0 [ Goalie 71 ]

GTA Vice City - za klimat, ogółem wszystko.
Batman: Arkham Asylum - za parę naprawdę pięknych filmowych scen.
Need For Speed: Most Wanted - szczególnie za koniec gry, ten ostatni filmik, ale i cała giera była fajna :)

05.04.2010
00:12
[59]

Snoopikus [ Generaďż˝ ]

Half-life 1
Diablo 1
Settlers 2

05.04.2010
00:19
[60]

litlat [ (A)//(E) ]

MoH:AA - za Omaha Beach. Właściwie to tylko za pierwszą część misji - samo lądowanie na plaży
Mafia - za fabułe
Jagged Alliance 2 - za miodność :)

05.04.2010
00:23
[61]

artux [ Konsul ]

1. Mafia - myślę że nie ma co dodawać gra cudo
2. Medal of honor - 1 część wbiła mnie w fotel ( Omaha beatch )
3. Half life - długo grałem aż przeszedłem i wciąż czasem powracam :)

05.04.2010
00:30
[62]

Igierr [ Im God Of Rock ]

parasite evil 2
dino crisis
resident evil 3
Są to 3 najważniejsze gry dla mnie, bo na nich się wychowałem ;) Wszystkie na PSX

05.04.2010
00:32
[63]

CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]

Ciekawy pomysł. Ciężko wskazać tylko trzy, ale skoro trzeba wybrać to tak:

-Half-Life
-Mafia
-Metal Gear Solid 3

05.04.2010
00:39
smile
[64]

KoSmIt [ Like No Other ]

Diablo 2 + LoD - kocham tą grę, ale pierwsze przejście jest niezapomniane.
Pokemon Silver(GBC) - może dziwne, ale ile ja się przy tym namęczyłem xD
Crash Bandicoot 1&2(PSX) - teraz mogę przejść nie tracąc życia, ale w młodości to mało padem nie rzucałem.

Serfcity: Settlers(to intro na 4 dyskietkach!! na 5 się grało xD)
Ufo: Enemy unknown


Gdyby ktoś wynalazł jeszcze lepszy eliksir to pewnie
Rayman(PSX)
Contra
Duke Nukem 3D
Need for Speed: MW
I wybór, który wielu może uznać za dziwny: The Sims. Pierwsza część miała super muzykę i bajery w postaci grafiki nie były potrzebne. Bez kodów cholernie trudna(tracenie przyjaciół itd.)
Battlefield 2

Marzę o takim eliksirze przy każdym powrocie do D2...

I brawo dla autora wątku za ciekawy pomysł :)

05.04.2010
00:42
[65]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

- The Longest Journey
- Mafia
- Carmaggedon 2

05.04.2010
00:43
[66]

kajmano [ Generaďż˝ ]

Gdybym miał wskazać trzy...
Metal Gear Solid 3
Żeby jeszcze raz przeżyć opad szczęki w okolice podłogi w trakcie ostatnich scen gry.

Planescape Torment
Żeby od nowa odkryć niesamowitą historię.

Co do trzeciej gry to nie mogę się zdecydować, może oba Fallouty, może Mafia za fajny gangsterski klimat, może Half-Life 2, a może Heavy Rain, który mimo końcówki, która sprawiła mi ogromny zawód wciągał jak odkurzacz...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.