
SutiL [ Generaďż˝ ]
Masz wykasowaną pamięć z gier i mozesz 3 zagrać
Wyobrażczie sobie że ktoś wynalazł cudowny eliksir gdzie po wypiciu zapominamy że w jakąkolwiek gre graliśmy, nic nie wiemy(nie wiemy co to nowinki graficzne, zupełnie jakbyśmy pierwszy raz grali), ale zapał do gier taki sam i po wypiciu wiemy że to przez eliksir i się tylko cieszymy że przeżywamy to że najlepsze gry przezywamy na nowo, a są do przejścia 3 gry i w kolejności, co wybierasz ?:
ja
Medal of Honor pierwszy medal jaki powstał, i do tego na psx, ten klimat, muzykę poczuć coś pięknego.
Mafia muzyka , i coś trzeba dodawac o fabule ? największe dzieło w historii gier komputerowych.
3 opcja najtrudniejsza ale chyba wybiorę
Hitman 2 mona lisa wśród gier, te możliwości wyboru, muzyka, klimat,cos niesamowitego.
maviozo [ man with a movie camera ]
Robbo
Boulder Dash (z późniejszymi klonami)
dalej jedno z: Fred, Misja albo Carmageddon 2 :P

NeroTFP [ Senator ]
EDIT: Już nie ważne :)
Gothic 1 - Niesamowita fabuła, niesamowity klimat, niesamowicie wciągająca.
Gothic II: Noc Kruka - Trzeba po prostu kontynuować tę znakomitą serię! Kolejne cudo.
Max Payne - Nigdy nie grałem w tak znakomitą grę akcji. Cud, cud, cud.
Jeszcze czwarta gra....
Mafia - kolejna świetna gra. Dla mnie odrobinkę gorsza od Maxa, ale równie na światowym poziomie.
Bac02 [ StreetRider ]
Heavy Rain
Uncharted 2
GTA:VC
AyenoKanno [ SomeoneElse ]
Resident Evil - niezapomniane przeżycia i miażdżący klimat
Cannon Foder - cudowna w swej prostocie
North&South - Świetne,długie sesje multiplayer.Poza tym dla mnie taki trochę prekursor total war`ów :)
=D=2 [ Legend ]
Driver (PSX)
Driver 2 (PSX)
Command & Conquer: Red Alert (PSX)

TOM3K556 [ Pretorianin ]
Mafia - najlepsza gra w którą grałem, dołączę się do przedmówcy "największe dzieło w historii gier komputerowych"
Max Payne - tu też ciekawie ale nie tak jak w Mafii
Max Payne 2 - spodobał mi się kiedy kupiłem antologię
Ja też dodam czwartą
GTA VC - znakomita gierka, dużo czasu się przed nią spędziło :)
yazz_aka_maish [ Legend ]
Duke Nukem 3D, zwlaszcza po sieci lokalnej z kumplami. Taka nocka przy piwku i DN3D, achhhh!
Tactital Ops (mod do Unreal Tournament)
I moze, nie wiem, Carmageddon? Kupa smiechu byla :D
Na specjalne wyroznienie zasluguje wspomniany juz Max Payne oraz Mafia.
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Fallout 2
Call of duty Modern warfare 2
World in Conflict
rog1234 [ Gold Cobra ]
Devil May Cry 3 - bo odkrywanie uroków i oglądanie cut-scenek po raz pierwszy było w jakiś sposób niezapomniane
GTA: Vice City - bo to najlepsza gra w historii
Bioshock - bo w momencie gdy wyjaśniała się jedna rzecz w fabule miałem na podłodze szczenę i myślałem "faktycznie ku*wa".
MiszczX [ Konsul ]
Niestety dla mnie jestem młodym graczem, gram od roku - 1,5 i nie nadążam ze świeżymi grami nie mówiąc już o nadrabianu zaległości... Tak więc wybieram świeższe gry : AC, wiedźmin, CoD 4
matmafan [ Alexander Degtyarev ]
Kurde 3 gry, bardzo ciężko wybrać, ale na pewno był by to,
Wiedźmin,
Stalker shadow of chernobyl,
no i chyba mafia albo gta iv, ale bym chyba wybrał gta iv bo dłużej by się grało.
pecet007 [ Fallout NV ]
Commander Keen 4 - kocham tą serię, ale jakbym miał wybrać jedną część to tą ;)
OpenTTD - świetna symulacja ekonomiczna, czego chcieć więcej
Civilization 2 - najlepsza część serii, a przynajmniej najdłużej spędziłem czasu z nią ;)

jozef911 [ Konsul ]
System Shock 2 - Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run trough my corridors. How can you challange a perfect, immortal machine?
I co dalej? Ano właśnie, dałbym wiele by jeszcze raz to przeżyć;)
Deus Ex - Put on a trenchcoat, and fight some conspiracies. Get expierience and level up abilities. Will you pick rifles or computers? Don't pick swimming cause it's fairly useless!
(
Odkrywanie wszystkich możliwości na nowo na pewno byłoby świetną zabawą;)
Unreal - By jeszcze raz wyjść ze statku na początku gry i jeszcze raz nie móc wstać z podłogi przez długi czas.
Mass Effect - By jeszcze raz przejrzeć plan Sarena i doświadczyć od nowa epickości ostatnich kilku godzin.
PitbullHans [ Legend ]
Grand Theft Auto IV
CoD: MW/MW2
Crysis
Romo69 [ nvidiagm ]
Medal of Honor na PSX
Metal Gear Solid na PSX
Max Payne na PC
Tomasij ZaYceV [ Leike ]
Call of Duty
FIFA 06
Need for Speed Most Wanted
Nic innego do szczęścia by mi nie brakowało.
Hostel lucky [ Konsul ]
Niestety takiego eliksiru nie ma i prawdopodobnie nie będzie a jak będzie to tego nie dożyję
Ale jak by wynalazł to
gothic
gothic 2
Nwn 2
bisfhcrew [ Bis ]
GTA VC
nfs underround 2
cod mw2

Kreek [ Senator ]
Mafia
Deus Ex
Call of Duty 4 po sieci

TOM3K556 [ Pretorianin ]
Niech zrobią eliksir na więcej gier bo 3 to trochę mało.

jarooli [ Generaďż˝ ]
GTA VC bo klimat
Mafia bo klimat
Bioshock bo klimat
diaboł [ boss ]
Gothic
Carmaggedon 2
Resident Evil

Wiewiórk [ Legend ]
GTA Vice City - błogie jeżdżenie po mieście przez cały dzień, tylko najlepiej byłoby cofnąć się kilka lat i nie mieć dostępu do internetu :P
Warcraft III - czysty geniusz.
Age of Empires III - też kilkanaście ładnych godzin spędziłem przy tym :P
Fable - także sama przyjemność grać w to :P
Gothic I i II oraz Noc Kruka - nie trzeba komentować :)

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Fajny by był taki eliksir!
1. Gothic 2 + NK
2. Stalker: Shadow of Chernobyl - ktoś pamięta ten klimat, gdy pierwszy raz wychodziło się bunkra? Miód!
3. Fable
Ale wstyd! Zapomniałem o Mass Effekcie!
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Gothic - zagrałem w niego pierwszy raz mają 6 lat i była to niemiecka wersja demonstracyjna, nie wiedziałem o co chodzi, jednak zapamiętałem Diega - postać, która przewinęła się przez wszystkie części i stworzyła dla mnie wizerunek tej gry
Gothic 2 - przeszedłem kilkadziesiąt razy, dla niej w 2002 zmieniłem komputer, posiadałem wszystkie edycje tej gry, po prostu u mnie jest w TOP5 dziesięciolecia
Grand Theft Auto 3 - zobaczyłem ją po raz pierwszy mając 7-8 lat, nigdy nie zapomnę palącego się auta (intro początkowe) i naszego pomarańczowo ubranego przyjaciela, grę przeszedłem i była to najlepsza część tej serii, przynajmniej dla mnie
Windows XP 16 [ Senator ]
Super Mario 64
Crash Team Racing
Halo 3
kluha666 [ Legend ]
Nie wiem tak szczerze co bym wziął, patrzyłbym pewnie na okładki gier i wziąłbym tylko te których "przód" mi by się spodobał :) Czyli np:
Wiedźmin - klimatyczna okładka, poza tym świetny RPG z wspaniałą fabułą, i jedną z najlepszych ścieżek dźwiękowych w historii
Gothic 2 - po prostu cudowna gra, okładka również 10/10 ;)
Bioshock - jedna z najlepszych gier wszechczasów, miażdży ponad wszystko klimatem :)
BATTLEFIELD [ Pretorianin ]
1 medieval 2 total war
2 batlefield bad company
3 cod 4

Stercum [ Pretorianin ]
1. Gothic
2. Gothic II + Noc Kruka
3. Grand Theft Auto: Vice City

Janczes [ You'll never walk alone ]
Gta San Andreas
Gta Vice City
Gta 3
aterazione [ Senator ]
Muppet Monster Mania (PS1) naprawdę gra kozak jak na tamte lata trudna do zdobycia
Muppet RaceMania (PS1) również trudna do zdobycia ale wsio, że możliwości i ukryte rzeczy niezwykłe
Black and White 2 (PC) Ten triumf nad Aztekami bezcenne
Eddy.adam [ Konsul ]
Gta 1
diablo 2
Fahrenheit
Chris_Martin [ rogalinho ]
Mass Effect
Mass Effect 2
Call Of Duty

Didier z Rivii [ life 4 sound ]
fallout2
diablo2
metal gear solid

Connor_ [ Are you still there? ]
1.Mafia
2. Gothic
3. Gothic 2: Noc kruka
Oj chciałbym zapomnieć całkowicie o przejściu Gothica I i II oraz Mafii i cofnąć się do czasów kiedy wszyscy podniecali się jak mieli 512 RAM na pokładzie kompa...

Przemo_888 [ Legend ]
Mafia - Chciałbym jeszcze raz przeżyć tą opowieść i do ostatniej chwili nie wiedzieć, jak się zakończy.
GTA (III, VC lub SA) - Przy pierwszym spotkaniu z GTA, pierwszą godzinę nic tylko jeździłem po mieście i podziwiałem, że mam taką swobodę. To było wspaniałe uczucie.
FlatOut 2 - Ta możliwość rozwalania przeciwników podczas wyścigów, te zwariowane wyczyny, te szalone derby... kiedyś to naprawdę bawiło. Teraz to tylko multi, bo singiel niestety nie bawi.
Znalazłoby się jeszcze pare gier, ale miałem wybrać tylko trzy. :)
preDratronIX [ Generau ]
Call of Duty Modern Warfare 2
Gta San Andreas
Call of Duty World at War
Max_101 [ Mów mi Max ]
Gothic 1
GTA Vice City
Call of Duty
Po prostu
'Head' [ Centurion ]
Gram pierwszy raz? Hm....
Na pewno chciałbym zagrać w Contrę, Tanki i Mario :) Radość jaką dawały mi te gry jest nieoceniona ;)
_MaZZeo [ Legend ]
Half-life
Half-life 2 z dodatkami
GTA IV
_Luke_ [ Death Incarnate ]
System Shock 1, Thief 1 i Ufo Enemy Unknown
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
Gothic 1, Gothic 2, Half-Life 2 z epizodami
Sage [ Arbiter Elegantiae ]
Nie potrzebuje żadnych eliksirów czy czarów..
Wybór jest prosty i niezmienny od wielu, wielu lat:
Age of Empires I i II
Seria Pro Evolution Soccer (ciężko wybrać daną część, z roku na rok jest coraz lepiej)
Diablo II
Edit:
Do spisu z chęcią dodałbym kilka gier: Baldurs Gate, StarCraft, Devil May Cry, God of War..
Bibkowicz [ whore ]
Fallout 3
Gta San Andreas
Neverhood, The
mefsybil [ Legend ]
Grand Theft Auto Vice City - Ponieważ odświeżam od nowa San Andreas i III, a klimat w tej grze oraz muzyka są przednie
Mafia - Również przecudowny klimat, genialna fabuła...No i realizm
Chasm The Rift - Zajebiście mroczny FPS, który na moim sprzęcie chyba nie odpali, a również był klimat
Miałem w głowie jakis tytuł zanim to pisałem i zapomniałem...
NeroTFP mi przypomniał - Gothic :) Rewelacyjna fabuła, jeden z lepszych RPG w jakie grałem. I chyba nie muszę mówić o... klimacie? :D
Ragnus [ thrash ]
Cała saga Spyro The Dragon na PSX... klimat był :( Ale już nie ma bo są nowe gry które psują wszystko...
jackowsky [ Dobry Wojak Szwejk ]
Day of the Tentacle
Najdłuższa Podróż
Planescape Torment
ppaatt1 [ Trekker ]
Mafia
Najdłuższa podróż
...
....
....
Silent hill
Playboy95 [ Master of Puppets ]
Wiedźmin
Dragon Age Początek
Assassin's Creed I i II

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
Grand Theft Auto Vice City
Piłkarskie mistrzostwa świata 2002 - lipa totalna ale jak miałem stary komp to naparzałem ostro i ten komentarz Borka i poprzestawiane nazwiska piłkarzy ;)
Kozacy Sztuka Wojny - osobiście uważam że kozacy to najlepsza strategówka na świecie. Napieprzałem w nią zawsze. I jedyna oryginalna gra jaką mam (cała Antologia i II)
lo0ol [ Jónior ]
[...]ale zapał do gier taki sam[...]
No to lipa :d w nic bym nie pograł. Ale jeżeli eliksir by miał działanie uboczne w postaci zwiększenia tego zapału to:
* Atlantis The Lost Tales
* Wolfenstein Enemy Territory
* Lemingi
MAROLL [ Keepin' It Real ]
Call of Duty + UO
Medal of Honor: Allied Assault + Spearhead
Mafia

jajko w imadle [ Generaďż˝ ]
Contra
Half-Life 2
splinter cell: chaos theory.

D3O [ Leutnant ]
Cholernie ciężko jest wskazać tylko 3 gry, bo przynajmniej w moim przypadku miałem mnóstwo gier, które chciałbym przejść znowu "po raz pierwszy".
Operation Flashpoint: CWC - gra, którą poznałem do granic możliwości. Jednak tego pierwszego razu(znaczy się przejścia :) się nie zapomina, tych emocji, przeżyć.
Half-Life 2 - ehhh... aż nie chce się wierzyć ile lat już minęło od premiery, a wciąż pamiętam jak sobie dawkowałem granie, żeby nie przejść za szybko gry :) To odkrywanie kolejnych poziomów, przygód....
Fallout Tactics - taak, właśnie Tactics. Bez bicia się przyznam, że bardzo mnie wciągnęła fabuła i misje, klimat i w ogóle. Co nie znaczy, że akurat Tactics wywyższam ponad inne części - absolutnie nie(chociaż z drugiej strony nie uważam ją za gorszą niż pozostałe Falle) :)
master53 [ Senator ]
Cóż... Wielokrotnie marzyłem o tym, żeby wymazać z pamięci fabułę poniższych gier i zagrać w nie ponownie...
- Mafia
- Fallout 1 & 2
- The Longest Journey
chop [ smiech to zdrowie ]
-Grand Theft Auto San Andreas
-Mafia
-Call of Duty 2
Patryx0 [ Goalie 71 ]
GTA Vice City - za klimat, ogółem wszystko.
Batman: Arkham Asylum - za parę naprawdę pięknych filmowych scen.
Need For Speed: Most Wanted - szczególnie za koniec gry, ten ostatni filmik, ale i cała giera była fajna :)
Snoopikus [ Generaďż˝ ]
Half-life 1
Diablo 1
Settlers 2
litlat [ (A)//(E) ]
MoH:AA - za Omaha Beach. Właściwie to tylko za pierwszą część misji - samo lądowanie na plaży
Mafia - za fabułe
Jagged Alliance 2 - za miodność :)
artux [ Konsul ]
1. Mafia - myślę że nie ma co dodawać gra cudo
2. Medal of honor - 1 część wbiła mnie w fotel ( Omaha beatch )
3. Half life - długo grałem aż przeszedłem i wciąż czasem powracam :)
Igierr [ Im God Of Rock ]
parasite evil 2
dino crisis
resident evil 3
Są to 3 najważniejsze gry dla mnie, bo na nich się wychowałem ;) Wszystkie na PSX
CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]
Ciekawy pomysł. Ciężko wskazać tylko trzy, ale skoro trzeba wybrać to tak:
-Half-Life
-Mafia
-Metal Gear Solid 3

KoSmIt [ Like No Other ]
Diablo 2 + LoD - kocham tą grę, ale pierwsze przejście jest niezapomniane.
Pokemon Silver(GBC) - może dziwne, ale ile ja się przy tym namęczyłem xD
Crash Bandicoot 1&2(PSX) - teraz mogę przejść nie tracąc życia, ale w młodości to mało padem nie rzucałem.
Serfcity: Settlers(to intro na 4 dyskietkach!! na 5 się grało xD)
Ufo: Enemy unknown
Gdyby ktoś wynalazł jeszcze lepszy eliksir to pewnie
Rayman(PSX)
Contra
Duke Nukem 3D
Need for Speed: MW
I wybór, który wielu może uznać za dziwny: The Sims. Pierwsza część miała super muzykę i bajery w postaci grafiki nie były potrzebne. Bez kodów cholernie trudna(tracenie przyjaciół itd.)
Battlefield 2
Marzę o takim eliksirze przy każdym powrocie do D2...
I brawo dla autora wątku za ciekawy pomysł :)
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
- The Longest Journey
- Mafia
- Carmaggedon 2
kajmano [ Generaďż˝ ]
Gdybym miał wskazać trzy...
Metal Gear Solid 3
Żeby jeszcze raz przeżyć opad szczęki w okolice podłogi w trakcie ostatnich scen gry.
Planescape Torment
Żeby od nowa odkryć niesamowitą historię.
Co do trzeciej gry to nie mogę się zdecydować, może oba Fallouty, może Mafia za fajny gangsterski klimat, może Half-Life 2, a może Heavy Rain, który mimo końcówki, która sprawiła mi ogromny zawód wciągał jak odkurzacz...