GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows 7 + Neostrada

04.04.2010
19:19
smile
[1]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

Windows 7 + Neostrada

Czy jest na forum może jakiś użytkownik modemu Thomson SpeedTouch 330 i Windowsa 7?
Chce wgrać niebawem ten system i nie mogę znaleźć sterowników, a te z Visty ponoć nie działają.
Proszę o rady

04.04.2010
19:23
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Wywal modem i kup router.

04.04.2010
19:24
[3]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

jest mi niepotrzebny...

04.04.2010
19:27
[4]

BlackBolt [ Senator ]

Jak widać jednak jest. Poważnie mówię. Z routerem nie masz problemów ze sterownikami, bo teraz praktycznie każdy system na starcie potrafi obsłużyć większość kart sieciowych.

04.04.2010
19:30
[5]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

mam gdzieś router linksys'a
Taki jak tutaj..


Tylko nie pamiętam za cholerę jak się to podłączało i instalowało :p

04.04.2010
19:36
[6]

BlackBolt [ Senator ]

Hm. Podpinasz kabel telefoniczny tam, gdzie trzeba, potem kabel sieciowy tam, gdzie trzeba, wchodzisz w ustawienia zgodnie z instrukcją (standardowo 192.168.1.1 w przeglądarce i hasło oraz login: admin), wpisujesz login i hasło od nerwozdrady i... tyle. Jak nie korzystasz z WiFi to możesz w ogóle wyłączyć, lub chociaż ustaw jakieś szyfrowanie. A potem, jak się pojawi inny komp, albo telefon z WiFi, to będzie jak znalazł.
Na komputerze nic nie trzeba ustawiać. Przy pierwszym połączeniu tylko Vista i 7 pytają się, czy to jest sieć domowa, w pracy czy publiczna.

04.04.2010
19:38
[7]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Ja miałem betę Sevena i Neostrada działała. Instalowałem stery pisane do XP z płyty dołączone do modemu i chodziło.

05.04.2010
11:17
[8]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

BlackBolt - dziękuję :) W wolnej chwili postaram się to wszystko zrobić :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.