Dr.aska MEN [ Konsul ]
Wygrana z konkursu
Siemka, wygraliście kiedyś jakiś konkurs nie chodzi mi o pakę chipsów czy loda ale np. ten co teraz trwa na golu że do wygranie jest 7 jakiś gier. Ja nigdy nic nie wygrałem prócz wyżej wymienionych produktów a wy?
Nie odpowiadajcie komentami typu "a my nie" jak nie macie co sensownego napisać to nie piszcie.
bezlerg66 [ Senator ]
Dzisiaj +5 GOLi
A poza tym to ostatnio wygrałem koszulkę na projektassasin, ale jej nie odebrałem.
Poohatch [ The Evil Candy ]
Wygrałem 2 gry (Wolfenstein i Warhammer 40k DoW II Chaos Rising) w prima aprilisowym konkursie w sklepie GOLowym.
Jeszcze dawno temu przy wejściu do kina rozdawali jakieś numerki, a po seansie było losowanie i mnie wylosowali. Wygrałem jakieś gadzety z logiem Gazety wyborczej xD

Dr.aska MEN [ Konsul ]
[2]czemu!?
Harry M [ Master czaszka ]
Ja tylko dwa razy po +5GOLi
Blackthorn [ Generaďż˝ ]
Hmmm, kiedys wygralem klocki lego technik(czy jakos tak) w konkursie lego xD
Gmp3 [ Chuck ]
A ja wygrałem ESET Smart Security 4, Gothic Złota Kolekcja i Warhammer 40k Złota Kolekcja.
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Zdalnie sterowany czołg w konkursie tvgry.pl
QamilekQ [ RuNNer ]
Jedyną wartosciową rzeczą jaką wygralem to MP3 w konkursie karaoke w szkole :P
bisfhcrew [ Bis ]
mp3 w RMF FM
i dalej nie pamiętam..
kluha666 [ Legend ]
Jakieś różne gry na PC, Action Mana, zabawki z firmy EPEE, masę książek, aparat cyfrowy w szkole w konkursie o papieżu,kilka koszulek...dużo tego było i nie chce mi się pisać
AyenoKanno [ SomeoneElse ]
Wyjazd na Games Convention(Lipsk) na GOL-u w 2008 roku i 120zl z groszami w multilotka.
bezlerg66 [ Senator ]
[2]czemu!?
Ponieważ nie miałem okazji jechać do Empiku w Poznaniu specjalnie po koszulkę. Więcej bym stracił na dojazd i odjazd, niż ta koszulka jest warta.

Bac02 [ StreetRider ]
Dzisiaj +5 GOLi
A poza tym to ostatnio wygrałem koszulkę na projektassasin, ale jej nie odebrałem.
ja tak samo ;)
dodom [ Gregorio ]
Osobiście nic nie wygrałem, ale przypomniała mi się pewna sytuacja.
Jakoś ze 2-3 lata temu byłem w Expo XXI, w sumie nie pamiętam co tam się działo. Jedyne co zapamiętałem, to to, że przy wyjściu leżała ogromna góra... PSP. W pewnym momencie obsługa zaczęła rozrzucać pspsiaki ludziom zebranym dookoła, a ja byłem na siebie strasznie zły że nie stałem bliżej... No, ale co zrobić, takie życie:)
Damian1539 [ Legend ]
Rok temu na GOl'u 1 kwietnia (chyba wtedy) grę za złotówkę. I oprócz tego jakiś kod na nowe mapy/bronie do jakiejś tam gry :P

ASZ5 [ Konsul ]
Już miałem napisać, że nic nie wygrałem, ale przypomniało mi się, że ze dwa lata temu było głosowanie na najlepszego batona czy jakoś tak, wysłałem kod z opakowania po Snickersie i potem dostałem sms'a, że wygrałem pudełko Snickersów z limitowanej edycji z orzechami laskowymi, już chciałem wystawić na Allegro, ale okazało się, że są już takie w sklepie...
piotr432 [ Veteran Soldier ]
Ja wygrałem klucz do bety BF:BC2 :)
bezlerg66----> gdzie można zdobyci te +5 Goli ??/
Jeh'ral [ .bírarov d'ní ]
Dawno temu, na GOLu wygrałem grę Star Trek: Deep Space Nine - Dominion Wars. Właściwie nawet w nią nie grałem. Wziąłem udział w konkursie, bo były łatwe pytania. Podejrzewam też, że chyba niewielu grających było...
Poza tym, parę miesięcy temu z okazji premiery video udało mi się na Stopklatce wygrać trzeci sezon Dr House'a na dvd. Kiedyś też, jak jeszcze nagradzali zarejestrowanych użytkowników za to, że są :) (było coś w stylu, że raz na miesiąc losowali kogoś ze wszystkich zarejestrowanych) dostałem czapkę-baseballówkę z jakiegoś filmu, koszulkę z jeszcze innego filmu oraz film Godzilla vs. coś tam (nie pamiętam) na vhs.
Bac02 [ StreetRider ]
piotr432 - normalnie na golu pojawiają się bannery +5 GOLi, jak nigdy nie miałeś to masz pewnie adblocka albo w ustawieniach profilu wyłączone bannery
Semir [ 11 ]
Dragon Age Przebudzenie na Poly.
piotr432 [ Veteran Soldier ]
Bac02---> nie mam wyłoczonych bannerów są włonczone, adblocka (co to )

Slasher11 [ Senator ]
Dużo wygrałem, a zamierzam jeszcze więcej:)
Bac02 [ StreetRider ]
[22]

Vandal_96 [ Pretorianin ]
Niedawno klucz do bety Blur'a.
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
3 GOL EKSPRESY wygrałem ;p

Iskandiar [ Dragonforce ]
VISTE HOME PREMIUM BOX podczas prezentacji w centrum handlowym

raziel88ck [ Legend ]
Nie liczac +5 goli to wygralem na golu gre Uncharted 2.
Sage [ Arbiter Elegantiae ]
Dawno temu, na poprzednim koncie. Pierwszy konkurs, pierwsze dni na GOLu :) Od razu wygrałem grę :D
Mówi się, że miłe złego początki, ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że na GOLu nie ma nic złego :)

Przemo_888 [ Legend ]
Fallout 3
Warhammer 40K: Dawn Of War II
Fantasy Wars: Złota Edycja
inFamous
Silent Hunter V
"Notatnik" Anno 1404 (wyczepisty on jest, aż żal mi cokolwiek w nim pisać :P)
Komiks Resident Evil V z Przeglądu Tygodnia, za najlepszy komentarz (o bodaj nadchodzącym E3)
Koszulka Babylon A.D.
To by chyba było na tyle.
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
NVIDIA GeForce (bodajże) 6800 GT w konkursie CD-Action.
Wysłałem smsa na jeden z tych konkursów, umieszczanych na bokach stron CDA (nie wiem czy nadal tak jest, bo dawno nie czytałem) i zapomniałem o sprawie. Po jakimś czasie dzwoni telefon, że wygrałem ww. kartę graficzną :)
btw. Sprzedałem ją, bo nie miałem na płycie głównej wejścia PCI-E x16 :D
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Kurtke z NFS: Shift, chyba w przeglądzie tygodnia, chociaż dokładnie to nie wiem. Patrze raz przyszła jakaś przyszła, widzę z GOLa, to więcej nie wnikałem ;) A kurtałka pierwsza klasa, bardzo fajny materiał, z wyglądu też ok.
wolatren [ Pretorianin ]
Cheetos?
gnoll [ Legend ]
Nawet sporo, zwłaszcza na GOL-u
25.000 GOL'i do wykorzystania w sklepie (kupiłem za nie 8 gier, miesiąc później za 9999 goli można było mieć Xboxa :/ )
STALKER Zew Prypeci i The Lost Crown w Giercowniku
Necrovision Lost Company i Tropico 3 w GOL-Express
Film Halo: Legends na stronie CD-Action
Koszulkę Assassin's Creed 2 z Projektu Assassin (sprzedałem)
Mam nadzieję zgarnąć Wii albo PSP na Lock erz ;)
Aaa i jeżeli to się liczy to jeszcze - 8 gier z Efektu Serii 2 i prenumeratę CDA z Kompanii Graczy. I parę gier z GOG za kody.