GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wygrana z konkursu

04.04.2010
17:55
[1]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

Wygrana z konkursu

Siemka, wygraliście kiedyś jakiś konkurs nie chodzi mi o pakę chipsów czy loda ale np. ten co teraz trwa na golu że do wygranie jest 7 jakiś gier. Ja nigdy nic nie wygrałem prócz wyżej wymienionych produktów a wy?

Nie odpowiadajcie komentami typu "a my nie" jak nie macie co sensownego napisać to nie piszcie.

04.04.2010
17:58
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Dzisiaj +5 GOLi

A poza tym to ostatnio wygrałem koszulkę na projektassasin, ale jej nie odebrałem.

04.04.2010
18:03
[3]

Poohatch [ The Evil Candy ]

Wygrałem 2 gry (Wolfenstein i Warhammer 40k DoW II Chaos Rising) w prima aprilisowym konkursie w sklepie GOLowym.
Jeszcze dawno temu przy wejściu do kina rozdawali jakieś numerki, a po seansie było losowanie i mnie wylosowali. Wygrałem jakieś gadzety z logiem Gazety wyborczej xD

04.04.2010
18:03
smile
[4]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

[2]czemu!?

04.04.2010
18:06
[5]

Harry M [ Master czaszka ]

Ja tylko dwa razy po +5GOLi

04.04.2010
18:10
[6]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Hmmm, kiedys wygralem klocki lego technik(czy jakos tak) w konkursie lego xD

spoiler start
ale to bylo jakies 12 lat temu
spoiler stop

04.04.2010
19:26
[7]

Gmp3 [ Chuck ]

A ja wygrałem ESET Smart Security 4, Gothic Złota Kolekcja i Warhammer 40k Złota Kolekcja.

04.04.2010
19:32
[8]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Zdalnie sterowany czołg w konkursie tvgry.pl

04.04.2010
19:33
[9]

QamilekQ [ RuNNer ]

Jedyną wartosciową rzeczą jaką wygralem to MP3 w konkursie karaoke w szkole :P

04.04.2010
19:43
[10]

bisfhcrew [ Bis ]

mp3 w RMF FM
i dalej nie pamiętam..

04.04.2010
19:45
[11]

kluha666 [ Legend ]

Jakieś różne gry na PC, Action Mana, zabawki z firmy EPEE, masę książek, aparat cyfrowy w szkole w konkursie o papieżu,kilka koszulek...dużo tego było i nie chce mi się pisać

04.04.2010
20:06
[12]

AyenoKanno [ SomeoneElse ]

Wyjazd na Games Convention(Lipsk) na GOL-u w 2008 roku i 120zl z groszami w multilotka.

04.04.2010
20:50
[13]

bezlerg66 [ Senator ]

[2]czemu!?

Ponieważ nie miałem okazji jechać do Empiku w Poznaniu specjalnie po koszulkę. Więcej bym stracił na dojazd i odjazd, niż ta koszulka jest warta.

04.04.2010
20:57
smile
[14]

Bac02 [ StreetRider ]

Dzisiaj +5 GOLi

A poza tym to ostatnio wygrałem koszulkę na projektassasin, ale jej nie odebrałem.


ja tak samo ;)

04.04.2010
21:14
[15]

dodom [ Gregorio ]

Osobiście nic nie wygrałem, ale przypomniała mi się pewna sytuacja.

Jakoś ze 2-3 lata temu byłem w Expo XXI, w sumie nie pamiętam co tam się działo. Jedyne co zapamiętałem, to to, że przy wyjściu leżała ogromna góra... PSP. W pewnym momencie obsługa zaczęła rozrzucać pspsiaki ludziom zebranym dookoła, a ja byłem na siebie strasznie zły że nie stałem bliżej... No, ale co zrobić, takie życie:)

04.04.2010
21:19
[16]

Damian1539 [ Legend ]

Rok temu na GOl'u 1 kwietnia (chyba wtedy) grę za złotówkę. I oprócz tego jakiś kod na nowe mapy/bronie do jakiejś tam gry :P

04.04.2010
21:21
smile
[17]

ASZ5 [ Konsul ]

Już miałem napisać, że nic nie wygrałem, ale przypomniało mi się, że ze dwa lata temu było głosowanie na najlepszego batona czy jakoś tak, wysłałem kod z opakowania po Snickersie i potem dostałem sms'a, że wygrałem pudełko Snickersów z limitowanej edycji z orzechami laskowymi, już chciałem wystawić na Allegro, ale okazało się, że są już takie w sklepie...

04.04.2010
21:25
[18]

piotr432 [ Veteran Soldier ]

Ja wygrałem klucz do bety BF:BC2 :)
bezlerg66----> gdzie można zdobyci te +5 Goli ??/

04.04.2010
21:28
[19]

Jeh'ral [ .bírarov d'ní ]

Dawno temu, na GOLu wygrałem grę Star Trek: Deep Space Nine - Dominion Wars. Właściwie nawet w nią nie grałem. Wziąłem udział w konkursie, bo były łatwe pytania. Podejrzewam też, że chyba niewielu grających było...

Poza tym, parę miesięcy temu z okazji premiery video udało mi się na Stopklatce wygrać trzeci sezon Dr House'a na dvd. Kiedyś też, jak jeszcze nagradzali zarejestrowanych użytkowników za to, że są :) (było coś w stylu, że raz na miesiąc losowali kogoś ze wszystkich zarejestrowanych) dostałem czapkę-baseballówkę z jakiegoś filmu, koszulkę z jeszcze innego filmu oraz film Godzilla vs. coś tam (nie pamiętam) na vhs.

04.04.2010
21:28
[20]

Bac02 [ StreetRider ]

piotr432 - normalnie na golu pojawiają się bannery +5 GOLi, jak nigdy nie miałeś to masz pewnie adblocka albo w ustawieniach profilu wyłączone bannery

04.04.2010
21:28
[21]

Semir [ 11 ]

Dragon Age Przebudzenie na Poly.

04.04.2010
21:31
[22]

piotr432 [ Veteran Soldier ]

Bac02---> nie mam wyłoczonych bannerów są włonczone, adblocka (co to )

04.04.2010
21:36
smile
[23]

Slasher11 [ Senator ]

Dużo wygrałem, a zamierzam jeszcze więcej:)

04.04.2010
21:37
[24]

Bac02 [ StreetRider ]

[22]

04.04.2010
21:43
smile
[25]

Vandal_96 [ Pretorianin ]

Niedawno klucz do bety Blur'a.

04.04.2010
21:44
[26]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

3 GOL EKSPRESY wygrałem ;p

04.04.2010
21:45
smile
[27]

Iskandiar [ Dragonforce ]

VISTE HOME PREMIUM BOX podczas prezentacji w centrum handlowym

04.04.2010
22:23
smile
[28]

raziel88ck [ Legend ]

Nie liczac +5 goli to wygralem na golu gre Uncharted 2.

04.04.2010
22:33
[29]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Dawno temu, na poprzednim koncie. Pierwszy konkurs, pierwsze dni na GOLu :) Od razu wygrałem grę :D

Mówi się, że miłe złego początki, ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że na GOLu nie ma nic złego :)

04.04.2010
22:36
smile
[30]

Przemo_888 [ Legend ]

Fallout 3
Warhammer 40K: Dawn Of War II
Fantasy Wars: Złota Edycja
inFamous
Silent Hunter V
"Notatnik" Anno 1404 (wyczepisty on jest, aż żal mi cokolwiek w nim pisać :P)
Komiks Resident Evil V z Przeglądu Tygodnia, za najlepszy komentarz (o bodaj nadchodzącym E3)
Koszulka Babylon A.D.

To by chyba było na tyle.

04.04.2010
22:37
[31]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

NVIDIA GeForce (bodajże) 6800 GT w konkursie CD-Action.

Wysłałem smsa na jeden z tych konkursów, umieszczanych na bokach stron CDA (nie wiem czy nadal tak jest, bo dawno nie czytałem) i zapomniałem o sprawie. Po jakimś czasie dzwoni telefon, że wygrałem ww. kartę graficzną :)
btw. Sprzedałem ją, bo nie miałem na płycie głównej wejścia PCI-E x16 :D

04.04.2010
22:38
[32]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Kurtke z NFS: Shift, chyba w przeglądzie tygodnia, chociaż dokładnie to nie wiem. Patrze raz przyszła jakaś przyszła, widzę z GOLa, to więcej nie wnikałem ;) A kurtałka pierwsza klasa, bardzo fajny materiał, z wyglądu też ok.

05.04.2010
00:41
[33]

wolatren [ Pretorianin ]

Cheetos?

05.04.2010
00:51
[34]

gnoll [ Legend ]

Nawet sporo, zwłaszcza na GOL-u

25.000 GOL'i do wykorzystania w sklepie (kupiłem za nie 8 gier, miesiąc później za 9999 goli można było mieć Xboxa :/ )
STALKER Zew Prypeci i The Lost Crown w Giercowniku
Necrovision Lost Company i Tropico 3 w GOL-Express
Film Halo: Legends na stronie CD-Action
Koszulkę Assassin's Creed 2 z Projektu Assassin (sprzedałem)
Mam nadzieję zgarnąć Wii albo PSP na Lock erz ;)

Aaa i jeżeli to się liczy to jeszcze - 8 gier z Efektu Serii 2 i prenumeratę CDA z Kompanii Graczy. I parę gier z GOG za kody.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.