GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Błąd przy uruchamianiu

04.04.2010
17:03
[1]

suicide [ Pretorianin ]

Błąd przy uruchamianiu

Moze ktos mi poradzic co to jest za blad.Wyskakuje jak chce odpalic hl2.


Błąd przy uruchamianiu - suicide
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.