GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Moda na Demolkę

04.04.2010
16:15
[1]

Harry M [ Master czaszka ]

Moda na Demolkę

Zauważyliście, że firmy coraz częściej produkują gry z totalną rozwałką?? Weźmy na to Battlefield: Bad Company 2 czy Just Cause 2 - Tam to chaos przeważnie nas ratuje, lub daje punkty, Czy wy jesteście za tym by więcej gier było wyposażone w rozwałkę??

04.04.2010
16:27
[2]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Zależy jakich. Może w THE SIMS 4? :P
Jak na Battlefielda i Just Cause to dobrze, tylko niech tego nie nadużywają :P

04.04.2010
16:29
[3]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

ja jestem za tym, aby więcej gier było wyposażone w fabułę

04.04.2010
16:31
smile
[4]

Harry M [ Master czaszka ]

[3] zgadzam się z tobą bo teraz to robią gry, w których bardziej się liczy grafika od fabuły i to mnie boli

04.04.2010
16:34
[5]

rog1234 [ Gold Cobra ]

E tam fabuła, po co ona komu w shooterze w którym można wszystko poroz[beep]dalać, do tego jest to tak wciągające jak w Just Cause 2? Wprawdzie nadal powinno się robić gry z jakimiś głębszymi historiami, ale brak takiej to nie zawsze wada.

04.04.2010
16:44
[6]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Zależy jaka gra, np. jak w Wormsach może być wciągająca fabuła?
No chyba że się mylę :D...
Modern warfare 2 ma dosyć rozbudowaną fabułę, ale jest ona ''ukryta'' tak , że odkrywamy ją mniej w więcej dopiero w połowie gry ... Bez fabuły ta gra byłaby po prostu nudna :(
Ale już Just Cause 2 to praktycznie brak fabuły, a gra jest bardzo ciekawa,i ten brak jest jej dużym atutem bo nastawiamy się na totalną rozwałkę :)
Wolałbym żeby powstawało więcej gier z ciekawą fabułą, chociaż nie mówię że nie ma być gier typu Just Cause 2, czy Prototype ...

04.04.2010
16:45
[7]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

marcus - akurat MW2 ma strasznie płytką i bardzo niespójną fabułę :P

04.04.2010
16:48
smile
[8]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Modern warfare 2 ma dosyć rozbudowaną fabułę, ale jest ona ''ukryta'' tak , że odkrywamy ją mniej w więcej dopiero w połowie gry ... Bez fabuły ta gra byłaby po prostu nudna :(

04.04.2010
16:53
[9]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

pr0gh0stpl - i jest dosyć słabą grą, a gdyby nie było w niej w ogóle fabuły to by była gra do kupienia W kiosku za 5 złotych :D

04.04.2010
16:54
smile
[10]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

adrem ...

04.04.2010
16:54
[11]

Harry M [ Master czaszka ]

No tak w sumie dużo gier cierpi na brak fabuły jak np. Wormsy czy Simsy, a i tak w to wszyscy grają (lub grali) lecz ja zawsze uwielbiałem dobrze rozwiniętą fabułę. Ja na gry patrzę tak:
1. Fabuła
2. Grafika
3. Grywalność
4. Soundtrack.
A wy jak na gry patrzycie??

04.04.2010
16:55
[12]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

ja patrzę oczami.

04.04.2010
16:56
smile
[13]

Harry M [ Master czaszka ]

[12] chyba oczyma xD, i nie czym, a jak

04.04.2010
16:57
[14]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

1. Fabuła
2. Grywalność
3. Klimat
4. Soundtrack
5. Grafika

04.04.2010
17:00
[15]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

1.Grywalność
2.Fabuła
3.Grafika
4.Dźwięk
kolejność się liczy :)

04.04.2010
17:00
[16]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Moje spojrzenie na gry jest takie:
1.Klimat
2.Fabuła
3.Grywalność
4.Soundtrack
5.Grafika

04.04.2010
17:02
[17]

ppaatt1 [ Trekker ]

1. Klimat (soundtrack + styl graficzny + prowadzenie historii + ujęcia + reszta elementów tworzących klimat)
2. Trudność
3. Fabuła

04.04.2010
17:02
[18]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

1. Grywalność
2. Klimat
3. Fabula
4. Grafika
5. Soundtrack(jak sie nie podoba, to czesto mozna samemu zmienic - albo podmienic pliki, albo wylaczyc muzyke i zapuscic winampa)

04.04.2010
17:02
[19]

wojtul [ Generaďż˝ ]

1.Grywalnośc
2.Fabuła
3.Grafika
4.Muzyka

04.04.2010
17:04
[20]

rog1234 [ Gold Cobra ]

1. Klimat
2. Soundtrack
3. Grywalność
4. Grafika/Fabuła
Zależy od gry. Jeżeli jest to gra typu Just Cause 2, to fabuła jest na samym dole. Jeżeli bliżej jej do "pełnej powagi", to fabuła jest ważniejsza, choć nie oczekuję Falloutów.

04.04.2010
17:38
[21]

Max_101 [ Mów mi Max ]

1. Fabuła i klimat
2. Długa rozgrywka
3. Grywalność
4. Grafika

No cóż, grając na lapku, nie spodziewam się dobrych gier o dobrej grafice

04.04.2010
17:42
[22]

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]

1. Fabuła (jeżeli to shooter typu BF: BC2, MW2 skreślić)
2. Grywalność
3. Klimat
4. Grafika

04.04.2010
17:47
[23]

Leon86 [ PREDATOR ]

Klimat
Grywalnośc
Fabuła
Grafika
Dźwięk
i jak dla mnie to czy gra ma multi czy nie, bo rzadko gram z innymi więc najmniej mnie to interesuje multiplayer

04.04.2010
18:23
[24]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

waszych akurat postów nie obczajałem ale na niektórych stronach przewaga "dzieci grafiki" jest spora...

1. Grywalność
2. Gatunek (u mnie rpg/strategie/czasem fps)
3. Klimat
4. Fabuła
5. Grafika (artystycznie/np. borderlands z fajną grafą komiksową)
6. Muzyka
7. Grafika (technologicznie/nowa-stara)


ah no i jeszcze WYMAGANIA.....................................

04.04.2010
18:28
[25]

Azerko [ Alone in the wild ]

1. grywalnosc
2. fabula
3. grafika

i nie wiem jak można grać w gre ze wzgledu na soundtrack/muzyke? jak jest gra kiepska czyt. nie ma nic ciekawo z tych trzech punktów to gra nie jest warta mojej uwagi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.