
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
CoD 4 - prestiż
Da się odpalić prestiż w multi CoD 4? Mam na myśli wersję PC.
Kreek [ Senator ]
nie ma prestiżu w modern warfare. Dopiero w późniejszych częściach.
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Wydawało mi się jednak, że widziałem "inne" emblematy w CoD 4.
Kreek [ Senator ]
to ewentualnie jakieś mody, "normalna" gra kończy się na 55 levelu
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Wiem bo od pół roku mam ten 55 lvl i ostatnio pomyślałem by wbić kolejną 55-tkę.
Mr.Eko [ Outlaws To The End ]
Na konsolach można, na PC nie.