GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Serial

04.04.2010
15:33
smile
[1]

quodzik [ Pretorianin ]

Serial

Co teraz jest na topie?

Szukam dobrego serialu, który mnie wciągnie, bo będzie dobry.

Od razu zaznaczam, że potrzebuję wciągającej fabuły. Nie interesują mnie seriale typu "jeden odcinek = jedna inna, oddzielna sprawa/przygoda". Potrzebuję ciągłości, a nie co odcinek nowych spraw. Coś w stylu Lost, Prison Break, Dexter.

Ma ktoś coś? Najlepiej nowego, dobrego.

04.04.2010
15:35
smile
[2]

kobe47 [ essaywhuman ]

Californication?

04.04.2010
15:36
smile
[3]

quodzik [ Pretorianin ]

Znam.

04.04.2010
15:39
[4]

Mortan [ ]

The Wire
Entourage
Studio 60
Dead like me

04.04.2010
15:41
[5]

kajmano [ Generaďż˝ ]

Twin Peaks, 24 Godziny, Breaking Bad

Jeśli nie oglądałeś to natychmiast nadrabiaj zaległości. Trzy wybitne seriale.

04.04.2010
15:42
[6]

quodzik [ Pretorianin ]

Deadl like me i Breaking Bad znam, nie śmieszy mnie i nudzi.

Entourage mi polecano, sam też mam ochotę zbadać. Warto, mówicie?

The Wire to dłuższy temat, muszę się przygotować na to.
Studio 60 warto?

04.04.2010
15:44
[7]

pooh_5 [ Czyste Rączki ]

Drugi sezon True Blood był całkiem wciągający. Jeśli nie odstrasza cię serial o miłości telepatki (swoją drogą, bardzo ładnej :)) i wampira. Przebrnij przez parę pierwszych odcinków i daj mu szansę.

04.04.2010
15:44
[8]

quodzik [ Pretorianin ]

Ponadto mam możliwość sprawdzenia Band of Brothers oraz The Rome. Warto?

True Blood nie ma szans, nie lubię wampirów.

04.04.2010
16:08
smile
[9]

Pan P. [ 022 ]

Zarówno Band of Brothers, jak i oba sezony Rzymu są doskonałe. IMO biją na łeb wszystko wymienione wyżej. Jeśli spodoba Ci się BoB, to właśnie emitowany jest Pacyfik (trzy odcinki w tej chwili) - serial tych samych twórców, ale o wiadomym froncie.

04.04.2010
16:16
[10]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Seriale, które dla mnie stały się już klasyką, to:

- Prison Break
- LOST
- Californication
- Dexter
- Gossip Girl

Ostatnio zacząłem oglądać FlashForward i Weeds i też oba te seriale baardzo polecam :)

04.04.2010
16:19
[11]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Jak masz szanse to bierz się za BoB i Rome, oba są genialne, natomiast jeśli chodzi o najlepsze "dłuższe" serie to zdecydowanie wygrywają The Wire i Mad Men, po prostu nie ma lepszych ! Entourage jest fajnym zabijaczem czasu, ale przez 6 sezonów praktycznie w kółko dzieje sie to samo, dupy, samochody, sukces i happy end. Z seriali które jeszcze emitują całkiem nieźle prezentują sie Chuck i Fringe, ale nie wiadomo czy dostaną nowe sezony więc póki co odłożyłbym je na bok :)

04.04.2010
16:24
smile
[12]

LU2864J [ Konsul ]

Skins

04.04.2010
16:28
[13]

ppaatt1 [ Trekker ]

Battlestar: Galactica :)

04.04.2010
16:31
smile
[14]

wojtul [ Generaďż˝ ]

Mnie wciągnęły:

-Pacyfik
-Wszyscy nienawidzą Chrisa
-Moda na sukces (oczywiście żart)
-Mam na imię Earl
-House

04.04.2010
16:51
[15]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

Weeds

04.04.2010
16:53
[16]

Wiewiórk [ Legend ]

Supernatural, Fringe - świetne seriale, wciągające i to srogo, może nie pasują idealnie pod twoje kryteria ale warto :)
Jericho - ciekawy serial, ze względu na ciekawą fabułę, różniącą się od innych seriali
The Prisoner - warto obejrzeć,

BSG - genialna fabuła, diabelsko wciąga,

no i ewt. 24, opisałbym go, że ma wzloty i upadki, czasem akcja jak się rozkręci to robi się ciekawie, ale w najnowszych sezonach, wydarzenia są bardzo przewidywalne.

04.04.2010
17:05
[17]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

fringe
Sons of Anarchy
survivors
Spartacus

no i jeszcze human target, ale to są raczej oddzielne sprawy, z tym że raz na jakiś czas pojawi się jakaś wspólna dla odcinków (też nie lubiłem takich serialów ale ten wyjątkowo mi się spodobał)

04.04.2010
17:59
smile
[18]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Klan i Plabania

04.04.2010
18:11
[19]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

LOST sezon 6 - mój faworyt
dr House - ja nie oglądam ale ma swoje 5 minut...

04.04.2010
20:40
smile
[20]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Ze spełniających wymogi:

Prison Break
LOST
Breaking Bad
Dexter
Desperate Housewives
Californication

Inne które polecam:

Six Feet Under
House M.D.

04.04.2010
20:47
[21]

faner [ Druid Ewenement ]

Klan

04.04.2010
20:53
[22]

bisfhcrew [ Bis ]

the pacific

04.04.2010
21:02
[23]

Mitsukai [ Internet is for Porn ]

Z nowych seriali całkiem fajny jest Spartacus, ale to dla ludzi, którym podobała sie stylistyka 300 i nie przeszkadzają goli faceci przez 80% odcinka :).

Do tego 24 w którym jedna fabula trwa calutki sezon.

04.04.2010
21:17
[24]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

może Stargate SG-1

04.04.2010
21:27
[25]

Lutz [ Legend ]

Mad Men
Rescue Me
Big Bang Theory

to moje ostatnio ogladane, dobrze wspominane seriale.

04.04.2010
21:42
smile
[26]

ATV110 [ Chor��y ]

Studio 60

04.04.2010
22:01
[27]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

z nowych: Spartacus: Blood and Sand, choc Rome nie przebije

jagged_alliahdnbedffds --> flash forward jest cienki jak sik pajaka co zreszta potwierdzaja statystyki, serial nie dostanie kolejnego sezonu

04.04.2010
22:35
[28]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Fringe.

No i Lost, ale zakładam, że już widziałeś.

04.04.2010
22:43
[29]

karolzzr [ Gunner ]

Może Bones Ci przypadnie do gustu ?

05.04.2010
00:40
[30]

wolatren [ Pretorianin ]

Six Feet Under

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.