szymon_majewski [ Legend ]
Ace Frehely w Warszawie - prosze o glosy !
Witam ! Wiem wiem glupota, ale sa osoby, ktore wciaz maja na to nadzieje: Jesli ktos moze niech zaglosuje. Na koncert takze polecam przyjsc !