GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ace Frehely w Warszawie - prosze o glosy !

04.04.2010
14:23
[1]

szymon_majewski [ Legend ]

Ace Frehely w Warszawie - prosze o glosy !

Witam !

Wiem wiem glupota, ale sa osoby, ktore wciaz maja na to nadzieje:



Jesli ktos moze niech zaglosuje. Na koncert takze polecam przyjsc !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.