GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedźmin:ER Problem

04.04.2010
14:19
smile
[1]

grifinders [ Chor��y ]

Wiedźmin:ER Problem

Mam znany problem związany z grą Wiedźmin: Edycja rozszerzona. (Wersja 1.5)
Gdy włączam grę i pogram jakieś 5-10 min nagle wyskakuje raport o błędach.
Mam Windowsa 7 32bit. Karte graficzną : Nvidia Geforce 250 GTS (Najnowsze sterowniki), 4GB Ram.
Jeśli ktoś zna rozwiązanie mojego problemu proszę pisać!
Z góry dzięki!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.