GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Borderlands - jak zacząc grać od nowa po przejsciu gry?

04.04.2010
14:12
smile
[1]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Borderlands - jak zacząc grać od nowa po przejsciu gry?

Przeszedłem kilka minut temu Borderlands i wiem, że w grze można zacząć grać od nowa z np. 36 levelem (36 level miałem gdy skończyłem). W Menu nie widzę nic takiego...

04.04.2010
14:54
smile
[2]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

up

04.04.2010
14:55
[3]

Elegancki_Pan [ Centurion ]

w menu gry masz:

playthrough 1

playthrough 2 - to to jest właśnie to !

04.04.2010
14:56
[4]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

playthrough 2

Nie mam nic takiego...

04.04.2010
14:56
[5]

Elegancki_Pan [ Centurion ]

oh, kliknij na ksywkę postaci po przejściu...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.