Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
ehh
Za^#$ mi kolpaki.... przez ponad 2 lata parkowalem auto przed blokiem i byly kolpaki, a dzis sie budze i ... nie ma . A byly zajebiste, wygladaly z daleka jak alu felgi.... i nie ma . Jeden jeszcze byl zdeczka rozwalony...jestem ciekaw, co ludzmi kieruje kiedy kradna cos o uzywanego i zuzytego o wartosci 40 zl ? I to jeszcze w swieta... zal.
Mr. Big Brain [ Pretorianin ]
Nooo sorry, mogę Ci je oddać.

bezlerg66 [ Senator ]
I co? Mam Ci przysłać nowe?
Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
A mozecie.
psiuniek [ Pan Demolka ]
OGŁOSZENIE!
Sprzedam kołpaki. Z daleka wyglądają jak alufele. Jeden trochę rozwalony
Cena: 30zł
Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
25 i biore

aterazione [ Senator ]
Polska złodzieje tak szczerze rzygać się chce jak widziałem przedwczoraj pod blokiem dziewczynka zostawiła rower i poszła na górę (może na obiad), a tu jakiś skurw*syn podjeżdża czerwonym matizem i zabiera rower :/ No ile można:/?
Harry M [ Master czaszka ]
[7] Zgadzam się z tobą. Kiedyś byłem w Szwecji to tam sto rowerów leżało bez zabezpieczenia i po 2 godzinach nadal leżały tam to są uczciwi
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Może tylko pożyczyli ? Nie przestawiaj samochodu, może oddadzą :)
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Mojemu znajomemu nawet ukradli zaworki do opon...

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
tylko jedno p******** tych ludzi żeby kraść normalnie jakieś kretyny z patologicznej rodziny żal mi takich ludzi
Hostel lucky [ Konsul ]
U mnie na osiedlu grasują złodzieje kołpaków;)Ja niestety padłem ich ofiara także 2 sąsiadów mi to nawet tablice czopy odkręciły

Devilyn [ Storm Detonation ]
[7] Mogłeś spisać numery i zadzwonić na Policję.
dave_mgs [ Senator ]
Polecam plastikowe opaski uciskowe (czy jak to się fachowo nazywa). Zawsze jakaś przeszkoda, jak nie będą mieli czym ich przeciąć to i kołpaki połamią, więc chociaż tyle, że pożytku z nich nie będą mieć.
Emil22 [ Generaďż˝ ]
Mi też kiedyś zajebali, wkurwiłem się mocno... od tego czasu takimi zapinakmi do kabli spinam i póki co są.Jak ktos na nas powie, że to kraj złodziei to się każdy obrażą, ale taka jest prawda jak ludzie mają okazja to ukradną nawet coś za złotówke ( do szkoły chodził, ze mna koleś co kradł czekolady z biedronki.. ).
Retox128 [ Konsul ]
dave_mgs -->Im nie chodzi to żeby mieć, tylko żeby "był przypał". Podstawówka i gimnazjum... Znam takich co kolekcjonują nakrętki na wentyle.
Kołpaki to nie koszt 40zl tylko około 100zl.
Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
Ja dalem 45 zl jakos.
A nie chcialem przypinać tymi spinakami do kabli, bo poznej do bani wygladaja kola z tym. Moze to by je zabezpieczylo, moze nie. Nie wiem. Poki co nie bede kupowal, bo jeszcze mi noweczki dmuchna. Mam nadzieje, ze je zobacze w innym aucie, rozpoznam je po tym jednym uszkodzonym. Jak je ktos bedzie mial to ich nie zabiore, a wymysle cos bardziej wyrafinowanego.