GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ehh

04.04.2010
13:41
[1]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

ehh

Za^#$ mi kolpaki.... przez ponad 2 lata parkowalem auto przed blokiem i byly kolpaki, a dzis sie budze i ... nie ma . A byly zajebiste, wygladaly z daleka jak alu felgi.... i nie ma . Jeden jeszcze byl zdeczka rozwalony...jestem ciekaw, co ludzmi kieruje kiedy kradna cos o uzywanego i zuzytego o wartosci 40 zl ? I to jeszcze w swieta... zal.

04.04.2010
13:42
[2]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

Nooo sorry, mogę Ci je oddać.

04.04.2010
13:42
smile
[3]

bezlerg66 [ Senator ]

I co? Mam Ci przysłać nowe?

04.04.2010
13:44
[4]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

A mozecie.


04.04.2010
13:46
[5]

psiuniek [ Pan Demolka ]

OGŁOSZENIE!

Sprzedam kołpaki. Z daleka wyglądają jak alufele. Jeden trochę rozwalony
Cena: 30zł

04.04.2010
13:47
[6]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

25 i biore

04.04.2010
13:49
smile
[7]

aterazione [ Senator ]

Polska złodzieje tak szczerze rzygać się chce jak widziałem przedwczoraj pod blokiem dziewczynka zostawiła rower i poszła na górę (może na obiad), a tu jakiś skurw*syn podjeżdża czerwonym matizem i zabiera rower :/ No ile można:/?

04.04.2010
13:51
[8]

Harry M [ Master czaszka ]

[7] Zgadzam się z tobą. Kiedyś byłem w Szwecji to tam sto rowerów leżało bez zabezpieczenia i po 2 godzinach nadal leżały tam to są uczciwi

04.04.2010
13:52
[9]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Może tylko pożyczyli ? Nie przestawiaj samochodu, może oddadzą :)

04.04.2010
14:03
[10]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Mojemu znajomemu nawet ukradli zaworki do opon...

04.04.2010
14:05
smile
[11]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

tylko jedno p******** tych ludzi żeby kraść normalnie jakieś kretyny z patologicznej rodziny żal mi takich ludzi

04.04.2010
14:07
[12]

Hostel lucky [ Konsul ]

U mnie na osiedlu grasują złodzieje kołpaków;)Ja niestety padłem ich ofiara także 2 sąsiadów mi to nawet tablice czopy odkręciły

04.04.2010
14:12
smile
[13]

Devilyn [ Storm Detonation ]

[7] Mogłeś spisać numery i zadzwonić na Policję.

04.04.2010
14:27
[14]

dave_mgs [ Senator ]

Polecam plastikowe opaski uciskowe (czy jak to się fachowo nazywa). Zawsze jakaś przeszkoda, jak nie będą mieli czym ich przeciąć to i kołpaki połamią, więc chociaż tyle, że pożytku z nich nie będą mieć.

04.04.2010
15:04
[15]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Mi też kiedyś zajebali, wkurwiłem się mocno... od tego czasu takimi zapinakmi do kabli spinam i póki co są.Jak ktos na nas powie, że to kraj złodziei to się każdy obrażą, ale taka jest prawda jak ludzie mają okazja to ukradną nawet coś za złotówke ( do szkoły chodził, ze mna koleś co kradł czekolady z biedronki.. ).

04.04.2010
15:07
[16]

Retox128 [ Konsul ]

dave_mgs -->Im nie chodzi to żeby mieć, tylko żeby "był przypał". Podstawówka i gimnazjum... Znam takich co kolekcjonują nakrętki na wentyle.
Kołpaki to nie koszt 40zl tylko około 100zl.

04.04.2010
15:18
[17]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Ja dalem 45 zl jakos.

A nie chcialem przypinać tymi spinakami do kabli, bo poznej do bani wygladaja kola z tym. Moze to by je zabezpieczylo, moze nie. Nie wiem. Poki co nie bede kupowal, bo jeszcze mi noweczki dmuchna. Mam nadzieje, ze je zobacze w innym aucie, rozpoznam je po tym jednym uszkodzonym. Jak je ktos bedzie mial to ich nie zabiore, a wymysle cos bardziej wyrafinowanego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.