
radinho123 [ Centurion ]
pomocy...
Mam wielki problem... Mój pies jest bardzo chory i musi brać tabletki, problem w tym, że niechce ich połykać... Próbowałem już wlać do paszczy rozdrobnioną tabletkę z wodą i nic- wyplówa, no i jeszcze wrzucić normalnie do paszczy jak najgłębiej się da no i też nie skutkuje...
Czy są jeszcze jakieś sposoby??? Prosze o pomoc.
Saul Hudson [ Legend ]
pokruszyć i wymieszać z jedzeniem
-=BROGI23=- [ Senator ]
Albo zawinac w cos co pies lubi (jakas kielbaska, ser - bo i takie przypadki sie zdarzaja) ;)

radinho123 [ Centurion ]
To też już próbowałem ale nic. Już wyczuwa tabletke w jedzeniu, nawet jak dałem w wyśmienitej szynce to nieruszuł...
Hostel lucky [ Konsul ]
Zrób tak wrzuc mu tabletki do paszczy przechyl głowe w gorę i nie wiem jak to powiedzieć;) ale poruszaj palcem po jego gardle tylko nie za mocno i nie za lekko bo nie połknie;)
AMDD [ on-line ]
do kiełbasy zawsze wkładałem. Jak jest duża tabletka to podziel na pare częsci
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Włóż tabletkę w kawałek kiełbasy.
devileq does [ Konsul ]
kiełbasa powinna podziałać, tylko taka co mocno pachnie, chyba że pies nie chce nic jeść, to w tedy to nie wiem ;d
Hostel lucky [ Konsul ]
Zrób jak mówiłem czyli podobnie jak tu