GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomocy...

04.04.2010
12:52
smile
[1]

radinho123 [ Centurion ]

pomocy...

Mam wielki problem... Mój pies jest bardzo chory i musi brać tabletki, problem w tym, że niechce ich połykać... Próbowałem już wlać do paszczy rozdrobnioną tabletkę z wodą i nic- wyplówa, no i jeszcze wrzucić normalnie do paszczy jak najgłębiej się da no i też nie skutkuje...
Czy są jeszcze jakieś sposoby??? Prosze o pomoc.

04.04.2010
12:53
[2]

Saul Hudson [ Legend ]

pokruszyć i wymieszać z jedzeniem

04.04.2010
12:57
[3]

-=BROGI23=- [ Senator ]

Albo zawinac w cos co pies lubi (jakas kielbaska, ser - bo i takie przypadki sie zdarzaja) ;)

04.04.2010
13:04
smile
[4]

radinho123 [ Centurion ]

To też już próbowałem ale nic. Już wyczuwa tabletke w jedzeniu, nawet jak dałem w wyśmienitej szynce to nieruszuł...

04.04.2010
13:07
[5]

Hostel lucky [ Konsul ]

Zrób tak wrzuc mu tabletki do paszczy przechyl głowe w gorę i nie wiem jak to powiedzieć;) ale poruszaj palcem po jego gardle tylko nie za mocno i nie za lekko bo nie połknie;)

04.04.2010
13:08
[6]

AMDD [ on-line ]

do kiełbasy zawsze wkładałem. Jak jest duża tabletka to podziel na pare częsci

04.04.2010
13:10
[7]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Włóż tabletkę w kawałek kiełbasy.

04.04.2010
13:12
[8]

devileq does [ Konsul ]

kiełbasa powinna podziałać, tylko taka co mocno pachnie, chyba że pies nie chce nic jeść, to w tedy to nie wiem ;d

04.04.2010
13:17
[9]

Hostel lucky [ Konsul ]

Zrób jak mówiłem czyli podobnie jak tu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.