GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rapidshare-konto premium problem

04.04.2010
12:37
[1]

patryk132 [ Centurion ]

Rapidshare-konto premium problem

Witam chcę się dowiedzieć czy opłaca mi się kupić konto premium na rapidshare.Mam stałe łącze 512kb.Normalnie ściąga mi się z prędkością 80kb/s w dzień, a w nocy około 60kb/s.Czy będzie o wiele szybciej się ściągało i czy ktoś wie z jaką około prędkością będzie się pobierało?

04.04.2010
12:39
[2]

Azerko [ Alone in the wild ]

nie opłaca sie moim zdaniem

04.04.2010
12:41
[3]

-=BROGI23=- [ Senator ]

512 to max 65-70kbps

Chyba ze masz 4MB (czyli te 512kbps), wtedy premium ma sens...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.