patryk132 [ Centurion ]
Rapidshare-konto premium problem
Witam chcę się dowiedzieć czy opłaca mi się kupić konto premium na rapidshare.Mam stałe łącze 512kb.Normalnie ściąga mi się z prędkością 80kb/s w dzień, a w nocy około 60kb/s.Czy będzie o wiele szybciej się ściągało i czy ktoś wie z jaką około prędkością będzie się pobierało?
Azerko [ Alone in the wild ]
nie opłaca sie moim zdaniem
-=BROGI23=- [ Senator ]
512 to max 65-70kbps
Chyba ze masz 4MB (czyli te 512kbps), wtedy premium ma sens...