GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mój Mnimovie z CoD4 ^^

04.04.2010
12:29
smile
[1]

palpen [ Centurion ]

Mój Mnimovie z CoD4 ^^

To jest jedne z moich pierwszych minimovie ;D Myśle, że ten kto sie zna na codzie4 oceni i skomentuje ^^

Download:

04.04.2010
12:35
[2]

MiszczX [ Konsul ]

Dobrze grasz;) Na jakim serwie grasz? Też bym pograł.

@down Ja też nie jestem pro... Tzn mam staty na plus, prawie zawsze, ale gram w team deathmatch a tam jest dość łatwo:).

04.04.2010
12:37
[3]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Troche mało tego :D Ja na moim piecyku 30 fps wyciagam takze filmiku nagrac nie zdołam z drugiej strony nie jestem pro :D

04.04.2010
12:43
[4]

kudlacevic [ Generaďż˝ ]

słabizna xd

04.04.2010
13:12
smile
[5]

Jabuszko99 [ Pretorianin ]

Fajne

04.04.2010
13:15
[6]

Choke [ Lets do this! ]

Proponuje zacząć robic filmiki grając na trybie bez celowanika, nie pamietam jak się nazywa, Hardcore,Hardmode? Wtedy strzyły ze snajpierki bez zooma nie będa takie łątwe...

04.04.2010
13:18
[7]

kudlacevic [ Generaďż˝ ]

Wtedy strzyły ze snajpierki bez zooma nie będa takie łątwe..

No-zoom to kwestia szczęścia bo pocisk leci w losowe miejsce :)

04.04.2010
13:21
[8]

palpen [ Centurion ]

Ludzie... Po pierwsze: GRAM NA PROMODZIE Po drugie: Gram tylko na sparach mixach i PCW!!! Żadne Publiki!!! Pls nie komentujcie tak bo mi sie plakac chce ;]

04.04.2010
13:22
smile
[9]

Choke [ Lets do this! ]

A jak mamy komentować? Oo

04.04.2010
13:43
[10]

psiuniek [ Pan Demolka ]

O Panie! Jesteś zbyt zajebisty żebym mógł Cię komentować?

04.04.2010
13:55
[11]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

A właśnie co to jest ten pro mod :D Ja gram tylko w trybie hardcore.

04.04.2010
13:58
smile
[12]

kudlacevic [ Generaďż˝ ]

Ludzie... Po pierwsze: GRAM NA PROMODZIE Po drugie: Gram tylko na sparach mixach i PCW!!! Żadne Publiki!!! Pls nie komentujcie tak bo mi sie plakac chce ;]

Łał to chyba musisz być jakimś pr0 ;o idź obejrzyj sobie jakiś dobre fragmovie z CoD4... a nie wstawiasz akcje gdzie masz 2 fragi od wybuchu samochodu + 3 frag całym magazynkiem aku...


In The Spotlight || Cereal Killers 0.5


Cereal Killers 1.0


VAE VICTIS - Veni, Vidi, Vici


Stevy - The Lone Lion


luckeR - Too Lucky



04.04.2010
13:59
smile
[13]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

O Panie! Jesteś zbyt zajebisty żebym mógł Cię komentować?

padłem hahahaha

04.04.2010
14:08
[14]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

dobry fragmovie to ten

04.04.2010
14:16
[15]

kudlacevic [ Generaďż˝ ]

Zapomniałem o tym :D

RAANARA

04.04.2010
14:23
[16]

MiszczX [ Konsul ]

Co to pro mod?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.