
palpen [ Centurion ]
Mój Mnimovie z CoD4 ^^
To jest jedne z moich pierwszych minimovie ;D Myśle, że ten kto sie zna na codzie4 oceni i skomentuje ^^
Download:
MiszczX [ Konsul ]
Dobrze grasz;) Na jakim serwie grasz? Też bym pograł.
@down Ja też nie jestem pro... Tzn mam staty na plus, prawie zawsze, ale gram w team deathmatch a tam jest dość łatwo:).
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Troche mało tego :D Ja na moim piecyku 30 fps wyciagam takze filmiku nagrac nie zdołam z drugiej strony nie jestem pro :D
kudlacevic [ Generaďż˝ ]
słabizna xd

Jabuszko99 [ Pretorianin ]
Fajne
Choke [ Lets do this! ]
Proponuje zacząć robic filmiki grając na trybie bez celowanika, nie pamietam jak się nazywa, Hardcore,Hardmode? Wtedy strzyły ze snajpierki bez zooma nie będa takie łątwe...
kudlacevic [ Generaďż˝ ]
Wtedy strzyły ze snajpierki bez zooma nie będa takie łątwe..
No-zoom to kwestia szczęścia bo pocisk leci w losowe miejsce :)
palpen [ Centurion ]
Ludzie... Po pierwsze: GRAM NA PROMODZIE Po drugie: Gram tylko na sparach mixach i PCW!!! Żadne Publiki!!! Pls nie komentujcie tak bo mi sie plakac chce ;]

Choke [ Lets do this! ]
A jak mamy komentować? Oo
psiuniek [ Pan Demolka ]
O Panie! Jesteś zbyt zajebisty żebym mógł Cię komentować?
HR@BIA [ czynmy dobro ]
A właśnie co to jest ten pro mod :D Ja gram tylko w trybie hardcore.

kudlacevic [ Generaďż˝ ]
Ludzie... Po pierwsze: GRAM NA PROMODZIE Po drugie: Gram tylko na sparach mixach i PCW!!! Żadne Publiki!!! Pls nie komentujcie tak bo mi sie plakac chce ;]
Łał to chyba musisz być jakimś pr0 ;o idź obejrzyj sobie jakiś dobre fragmovie z CoD4... a nie wstawiasz akcje gdzie masz 2 fragi od wybuchu samochodu + 3 frag całym magazynkiem aku...
In The Spotlight || Cereal Killers 0.5
Cereal Killers 1.0
VAE VICTIS - Veni, Vidi, Vici
Stevy - The Lone Lion
luckeR - Too Lucky

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
O Panie! Jesteś zbyt zajebisty żebym mógł Cię komentować?
padłem hahahaha
HR@BIA [ czynmy dobro ]
dobry fragmovie to ten
kudlacevic [ Generaďż˝ ]
Zapomniałem o tym :D
RAANARA
MiszczX [ Konsul ]
Co to pro mod?