GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze słuchawkami

04.04.2010
11:57
smile
[1]

JasterMereel [ Konsul ]

Problem ze słuchawkami

Mam problem z mikrofono-słuchawką Philips SHM2000 ----->>
Mianowicie nie działa ani jedno, ani drugie. Grzebałem w ustawieniach Windowsa (7) ale nic z tego nie wyszło. W xp było trochę lepiej, do którego gniazda się nie podłączyło to działało, a tutaj nic nie można zmieniać. Wszystko jest tak super automatyczne, że do dupy.
Tak się składa, że mam jeszcze Linuksa - tam bez instalacji sterowników ani bawienia się w opcjach działają słuchawki, mikrofon i głośniki jednocześnie.
Ściągałem ze strony realteka sterowniki, ale gdy wpisałem hasło do konta (po ponownym uruchomieniu), przez 10 minut pisało "zapraszamy!" po czym go zresetowałem i usunąłem te sterowniki.
Z góry dziękuje za pomoc.


Problem ze słuchawkami - JasterMereel
04.04.2010
11:58
[2]

wysiak [ Legend ]

Dobrze rozumiem, ze zastanawiasz sie dlaczego nie dziala, wiedzac, ze nie masz zainstalowanych sterownikow do audio?

Poza tym zla kategoria.

04.04.2010
12:04
[3]

JasterMereel [ Konsul ]

Sterowniki są, bo muzyka z głośników gra. Jak zapewne wiesz, Windows 7 sam takowe pobiera.
Jeszcze zapomniałem dodać, że w panelu tylnym działał mikrofon, w przednim nic. W Linuksie przedni panel działa.

Lepsza kategoria?

04.04.2010
12:11
[4]

-=BROGI23=- [ Senator ]

Lepsza kategoria?
Wysiu zapewne mial na mysli 'komputery' ;)

Ściągałem ze strony realteka sterowniki, ale gdy wpisałem hasło do konta (po ponownym uruchomieniu), przez 10 minut pisało "zapraszamy!" po czym go zresetowałem i usunąłem te sterowniki.
Sciagnij ze strony producenta plyty glownej, pod konkretnie Twoj model, bez tego istnieje male prawdopodobienstwo ozywienia panelu przedniego ;)

04.04.2010
12:48
smile
[5]

JasterMereel [ Konsul ]

-=BROGI23=- dzięki Ci, naprowadziłeś mnie na dobry trop ;p Działają razem słuchawki z głośnikami.

04.04.2010
12:52
[6]

-=BROGI23=- [ Senator ]

Zycie nauczylo mnie ze nie wszystko co z automatu to najlepsze ;) Zapisz sobie te sterowniki gdzies w bezpiecznym miejscu zeby po ew formacie nie sciagac ich ponownie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.