GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przesiadka na Radeon'a 5850 . . .

04.04.2010
11:51
smile
[1]

Romo69 [ nvidiagm ]

Przesiadka na Radeon'a 5850 . . .

Witam.

Niedługo (jak jeszcze troszkę stanieję) kupuję swego pierwszego Radeona w życiu :O interesuję mnie 5850 bo jak widzę jest troszeczkę wydajniejszy od gtx285 a na pewno od mego 275, ma niższy pobór prądu itd :) Zastanawia mnie tylko jak sprawa z tymi sterownikami do nich; tzn. ogólnie do serii 58** , słyszałem że te sterowniki radeonów nie zawsze są 'dorobione' i są duże spadki wydajności jak w NFS Shift itd.

Może ktoś się wypowie kto ma już nabytą taką kartę i jak ogólnie z wrażeniami ? :)

04.04.2010
12:29
[2]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

Nie ma żadnych problemów ze sterownikami ! Czasem zdarzają się jakieś mniejsze wpadki ale tak samo jest też w przypadku NV po za tym ATI ostatnio bardzo ulepszyło swoje stery więc nie pozostaje ci nic innego jak lecieć do sklepu :P

04.04.2010
12:39
smile
[3]

Romo69 [ nvidiagm ]

Rozumiem. Wstrzymam się trochę aby ceny spadły jak wyjdą na nasz rynek gtx 470/480 i biegnę do sklepu :) Nvidia jak na razie straciła moją sympatię.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.