
Romo69 [ nvidiagm ]
Przesiadka na Radeon'a 5850 . . .
Witam.
Niedługo (jak jeszcze troszkę stanieję) kupuję swego pierwszego Radeona w życiu :O interesuję mnie 5850 bo jak widzę jest troszeczkę wydajniejszy od gtx285 a na pewno od mego 275, ma niższy pobór prądu itd :) Zastanawia mnie tylko jak sprawa z tymi sterownikami do nich; tzn. ogólnie do serii 58** , słyszałem że te sterowniki radeonów nie zawsze są 'dorobione' i są duże spadki wydajności jak w NFS Shift itd.
Może ktoś się wypowie kto ma już nabytą taką kartę i jak ogólnie z wrażeniami ? :)
SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
Nie ma żadnych problemów ze sterownikami ! Czasem zdarzają się jakieś mniejsze wpadki ale tak samo jest też w przypadku NV po za tym ATI ostatnio bardzo ulepszyło swoje stery więc nie pozostaje ci nic innego jak lecieć do sklepu :P

Romo69 [ nvidiagm ]
Rozumiem. Wstrzymam się trochę aby ceny spadły jak wyjdą na nasz rynek gtx 470/480 i biegnę do sklepu :) Nvidia jak na razie straciła moją sympatię.