
Kreek [ Senator ]
Gears of War- muli
Chciałem sobie znów pograć w Gears of War, odpalam, wszystko ładnie, ale już w menu gra tnie się niemiłosiernie. W samej grze to samo, co ciekawe, nigdy nie miałem z tym tytułem problemów, aż do teraz. O co chodzi?
Pawlo94 [ Illusive Man ]
może windows zamula pousuwaj programy z autostartu, i sprawdź czy nic się nie przegrzewa