GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gears of War- muli

04.04.2010
11:44
smile
[1]

Kreek [ Senator ]

Gears of War- muli

Chciałem sobie znów pograć w Gears of War, odpalam, wszystko ładnie, ale już w menu gra tnie się niemiłosiernie. W samej grze to samo, co ciekawe, nigdy nie miałem z tym tytułem problemów, aż do teraz. O co chodzi?

04.04.2010
12:02
[2]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

może windows zamula pousuwaj programy z autostartu, i sprawdź czy nic się nie przegrzewa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.