GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

utknąłem w Stalker: Cień Czarnobyla

04.04.2010
10:49
[1]

Bibkowicz [ whore ]

utknąłem w Stalker: Cień Czarnobyla

Witam! Postanowiłem sobie odświeżyć gręStalker: Shjadow of the Chernobyl i mam kłopot: jestem w
przejściu między Kordonem a Wysypiskiem i nie potrafię tego przejść... pomógłby mi ktoś jak to zrobić?

04.04.2010
10:52
[2]

Hostel lucky [ Konsul ]

jak nie potrafisz przechodzisz przez most były tam gdzie pilnują wojskowi idziesz cały czas prosto ta droga dochodzisz do takiego budynku są tam bandyci albo stalkerzy wchodzisz do niego pojawia się okienko czy chcesz opuścić obszar

04.04.2010
10:54
[3]

Bibkowicz [ whore ]

Hostel - problem w tym że oni zamiast mówić czy mnie puścić, to do mnie strzelają : /

04.04.2010
10:58
[4]

Hostel lucky [ Konsul ]

jeśli chodzi ci o wojskowych to musisz im zabulić 500 albo przejść przez tunel z anomaliami lub przez tunel kolejowy ale w ostatnim jest promieniowanie i trzeba trochę leków przeciw promiennych lub wódki ale wódki nie polecam a jeśli ci chodzi o kolesi przy wyjściu z kordonu to bandyci zawsze strzelają
PS ty czasami nie skręciłeś w zła stronę do bazy wojskowej;D??

którzy cię zabijają???

04.04.2010
11:02
[5]

Bibkowicz [ whore ]

nie, idę na wysypisko a później do "100 radów'', wydaje mi się że dobrze poszedłem :)
Popróbuję, ale za każdym razem mnie zabijają... :/

04.04.2010
11:08
[6]

Bibkowicz [ whore ]

Wojskowi mnie tłuką w 'przejściu', w kominiarach jak Ważka G ;D
próbuję i próbuję i.... nic? ; P

04.04.2010
11:13
[7]

Hostel lucky [ Konsul ]

może być parę powodów
1)Miałeś wyciągniętą broń
2)strzeliłeś w nich
3)chciałeś przejść na gapę;)
4)masz jakiegoś buga (choć się z tym nie spotkałem)
to idź inna drogą masz 2 tunele do wyboru a do wojskowych się nie zbliżaj jak zdobędziesz kombinezon seva to ich skasujesz;)
W dziczy można znaleźć 2 kombinezony seva w 1 domku ale trzeba się do niego dostać sposobem

04.04.2010
11:37
[8]

Bibkowicz [ whore ]

Dobra, przez przejście przeszedłem, teraz jestem w hangarze i mam Siergiejowi pomóc zatłuc bandytów - we 2 nie dajemy rady, jakieś sposoby?

04.04.2010
11:44
[9]

Hostel lucky [ Konsul ]

chodzi ci o Sieryja??To powinno być w hangarze jeszcze parę osób i jedyna rada to unikaj kul i ładuj ile wlezie;)
no i jeszcze nie wchodź pod lufę stalkerom bo nie zawahają się strzelić;)
i celuj im w głowy

04.04.2010
11:47
[10]

Bibkowicz [ whore ]

hostel - widzę że ty obcykany jesteś : P
tego kolesia właśnie mi zatłukli a mi się pokazało że mam iść do agropromu - i jak? w tym tunelu za hangarem jest pełno bandytów a nie wiem gdzie jest inne wejście... pomożesz ziomek? :>

04.04.2010
13:02
[11]

Hostel lucky [ Konsul ]

Do agropomu nie ma innego wejścia jak nie dajesz rady bandytom staraj się jak najszybciej pobiec do wejścia potem znowu walka z bandytami musisz uratować kreta ale powinno być łatwiej bo kret ma trochę ludzi potem idziesz do tunelu w agropomie jet tam parę bandytów chowaj się za czymś i rozwalaj ich potem jak schodzisz to uważaj na pijawki(to nie są malutkie stworzonka co żyją w wodzie;)) potem musisz wejść do kryjówki strieloka taka dziura w ścianie i po drabinie i jak będziesz wychodził to wejdź na taka klatkę schodowa wkońcu dojdziesz do takich drzwi w 1 pomieszczeniu czysto ale w drugim jak trochę przejdziesz usłyszysz krzyk wtedy szybko się odwróć bo czeka cie spotkanie z kontrolerem;) jak się z nim uporasz idziesz do drabinki i wchodzisz tu może być trudno bo trzeba się dobrze skradać jest tu trochę wojskowych małe szanse na pokonanie ich w walce chyba ze jesteś bardzo dobry musisz wejść do budynku i zabrać dane w budynku jest chyba z 3 lub więcej żołnierzy potem trzeba się zmyć ale uważaj pojawiło się pełno patroli wojskowych potem idziesz na wysypiska gadasz z kolesiami przy bramie mówisz ze do barmana i wchodzisz

04.04.2010
13:26
[12]

Pit17 [ Dolotek ]

Kurcze, ale Mi smaka na Stalkera robicie :(

04.04.2010
13:39
[13]

Bibkowicz [ whore ]

Uhh... wymiękam :/
Ma ktoś save na serwerze do Barmana? tzn save od razu przed spotkaniem z Barmanem? Hostel, masz? Jak masz to wrzucisz na jakiś serwer? :>
Proszę, nie daję już rady psychicznie... :/

04.04.2010
13:46
[14]

Hostel lucky [ Konsul ]

AAA i jak będziesz w dolinie mroku nie kupuj działka gaussa bo to ściema powie wam tylko przez radio "słyszałeś kiedyś legendy o janosiku jak jeszcze raz cię tu zobaczę to..."i jak wejdziesz do budynku to zacznie strzelać do ciebie działko gaussa jest dopiero na końcu ale nie zdradzę chyba że przeszedłeś;)

w dziczy jest ciało Gordona Freemana (główny bohater hal-life) ma on pistolet chyba jest tylko 1 w grze i z tylu jest kontener i tam skrzynka rozwalamy ją i bierzemy drugi dobry pistolet znajduję się on konkretnie w podziemiu pełnym anomalii koło profesora kugłowa ma też przy sobie pada wyjaśniającego co robił w zonie

jak wspomniałem w domku z koło torów taki z rozwalonym dachem wchodzimy na dach w środku jest 1 anomalia wskakujemy ale uważamy żeby nie wpaść na anomalie wychodzimy na korytarz jest tam parę pokoi w 1 jest chyba sejf i tam 2 kostiumy seva


warto opchnąć pancerz ducha naukowcom mimo ze leczy to dostaniemy fajny kombinezon no chyba ze chcesz zatrzymać ten pancerz i masz mało apteczek


Na jakim poziomie trudności grasz;)??

04.04.2010
13:55
[15]

Hostel lucky [ Konsul ]

UWAGA NA POCZĄTKU GRY MOŻNA JUŻ ZDOBYĆ PANCERZ STALKERA KTÓRY ZNACZNIE UŁATWIA ŻYCIE PANCERZ ZNAJDUJĘ SIE W KORDONIE TU KOLO WILKA
TU JEST FILMIK

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.